adcov.com

Jak Flush zatok

Jak Flush zatok


Irygacji nosa lub przepłukanie zatoki jest przydatna technika cieknący lub zatkany nos i dusznym głowy. Czy cierpi na zimno, alergie lub zatok zakażenia, nawadnianie solna jest łatwa, bezpieczna i oferuje szybkie ulgę. Oto jak do płukania zatok.

Instrukcje

1 Wymieszać nawadniania nosa, używając 1/4 łyżeczki. soli, 1/4 łyżeczki. soda oczyszczona i 8 uncji ciepła woda z kranu lub wody destylowanej. To jest dobry pomysł, aby zagotować wodę i ostudzić do bezpiecznej, ciepłej temperatury a następnie dodać sól i sodę.

2 Użyj między 8 i 16 uncji roztworu do każdego otworu nosowego raz lub dwa razy dziennie, lub zaleceń twojego lekarza.

3 Lean nad umywalką i obrócić głowę tak lewe nozdrze jest w dół.

4 Kobiece wytryski rozwiązanie powoli do swojego prawego nozdrza za pomocą żarówki nosa strzykawki. Woda wypłynie z lewą dziurkę do zlewu. Użyj wystarczające ciśnienie, aby zapewnić roztwór przepływa z prawego nozdrza do lewego nozdrza i wybiega.

5 cios nos delikatnie i powtórzyć ten sam proces nawadniania dla lewego nozdrza.

Wskazówki:

  • Są to produkty, które można kupić, które zawierają pakiety soli i specjalnie zaprojektowane i pokrywa plastikowa butelka do przepłukiwania zatok. Zapytaj swojego lokalnego farmaceutę o zestawach nawadniania nosa.
  • Przygotować świeży roztwór codziennie i oczyścić strzykawkę żarówki lub butelkę do płukania zatok i pokrywę po każdym użyciu.
  • Używać tylko ciśnienie wystarczające do poruszania roztworu przez jedno nozdrze i z drugiej strony. Nie powinno to powodować znaczny dyskomfort.