adcov.com

Jak Firm pod pachami

Wiele osób, zwłaszcza kobiet, walka z wiotkiej skóry pod pachami. Czasami nadmiar skóry jest spowodowane szybkie zmniejszenie wagi. Inne czasy, to z powodu braku aktywności, który używa triceps mięśni, mięśnie w tym obszarze ramienia. Triceps, co dosłownie oznacza "trójgłowy mięsień", znajduje się na spodzie górnej części ramienia. Przez pracę to trójgłowy mięsień i angażowanie się w działania, które spalają tłuszcz, można rozpocząć, aby zobaczyć swój ton broni się i stają się twarde.

Instrukcje

1 do ćwiczenia ramion, które pracują triceps codziennie. Przykładem ćwiczenia, które możesz zrobić, codziennie są pompki, koła ramię ramię, Rozszerzenia i praca na worek treningowy. Spróbuj zrobić pięć zestawów po 10 powtórzeń z każdego ramienia. Ramię do ćwiczeń więcej można zrobić, aby pozbyć się nadmiaru skóry pod pachami, kliknij na link w sekcji "Zasoby" w tym artykule.

2 Za pomocą masy z twoich ramionach zrobić prasy ramieniu. Możesz użyć wagi ręcznie lub większe ciężary hantle. Zaletą korzystania z małych, 8 do 10 funtów wagi hantle jest to, że można zabrać je ze sobą wszędzie. Można nawet zrobić prasy ramię, siedząc w fotelu w biurze. Spróbuj zrobić pięć zestawów po 10 powtórzeń trzy razy w tygodniu na każdym ramieniu.

3 Użyj do ćwiczeń, który działa również ramiona, takie jak maszyny eliptyczne lub urządzenia do wiosłowania. Niektóre rowery i bieżnie pozwalają także ruch ręki, który działa ramiona.

4 Weź udział w czynności układu sercowo-naczyniowego spalanie tłuszczu, takich jak pływanie, jogging, spacery, podskoków i wszelkich innych działań, które mogą zawierać użycie mięśni ramion.

5 Jeść odpowiedniej diety, która obejmuje codzienne zalecanej porcji z pięciu głównych grup żywności: owoców, warzyw, białka, ziarna zbóż i przetworów mlecznych /.

6 Gotowanie osiem do 10 szklanek 8 uncji wody dziennie.