adcov.com

Jak działa Zaparcie występuje?

Tranzytu przez przewód pokarmowy

Zwykle żywności, która jest zużywana przechodzi przez układ trawienny w ciągu zaledwie 1 lub 2 dni. Czas potrzebny konkretny żywności do podróży przez przewód pokarmowy zależy zarówno od konkretnego jedzenia i osoby robi jedzenie. Jeśli dieta człowieka jest niski w błonnik lub wysokiej zawartości tłuszczu, podróż może spowolnić, a może wystąpić blokada.

Znaczenie Ciecz

Dodatkowo komplikuje układ i stworzenie możliwości zaparcia występujących jest brak cieczy. Bez wystarczającego płyn zużyty, strawionego pokarmu zostaje zagęszczony ze sobą, co zwiększa trudności w pracy to przez jelita i oddawania go przez szczelne zawór zwierający, który jest otwarcie odbytnicy.

Hormony i metabolizm

Większość zaparcie spowodowane jest przez połączenie niskiej włókno spożywczych o wysokiej zawartości tłuszczu i braku odpowiedniej konsumpcji cieczy. Kobiety w ciąży są narażone na więcej niż normalnie, bo zaparcia zmiany hormonalne mogą zwiększać presję na jelitach, komplikując dostawę strawionego materiału. Wiele starszych osób doświadczają przewlekłego zaparcia, ponieważ spowolnienie metabolizmu powoduje spowolnienie w sposób jelita działają.