adcov.com

Jak działa Weight Gain Happen?

Jak działa Weight Gain Happen?

Robi Math

Urządzenie kalorii jest ilość energii potrzeba do zwiększenia temperatury 1 grama wody o 1 stopień Celsjusza. W żywieniu, kalorii najczęściej rozmawiali o to kilokaloria. Kalorie wykonać ruch ciała i biegać i robić to co robisz na co dzień.

Kalorii jeść minus kalorii spalamy wynik w przyroście masy ciała. Jeśli jesz więcej kalorii niż wydać od pracy, ćwiczeń i codziennych czynności, można przytyć. Dodatkowe kalorie są przechowywane w komórkach tłuszczowych i zrobić przyrost masy nieuniknione.

Dieta i ćwiczenia

Aby stracić pół kilograma, trzeba wydać około 3500 kalorii. Można to zrobić poprzez zmniejszenie spożycia kalorii o 100 kalorii w ciągu 35 dni lub w jakikolwiek inny sposób, który pracuje z matematyki. Jeśli nie chcesz, aby jeść mniej, można skoncentrować się na spalenie większej ilości kalorii dziennie. Na przykład, jedna godzina tlenowych oparzenia wykonywania około 350 kcal, podczas gdy jedna godzina rowerze spala około 230.

Weight Gain

Jak na ironię, stała diety zostało udowodnione, aby zwiększyć przyrost masy ciała w czasie. Jeśli są zawsze na diecie zderzeniowych i wyłączenia, twoje ciało stanie się niestabilny, co powoduje twoje komórki tłuszczowe, aby trzymać się jak najwięcej masy, jak to możliwe. Zamiast diety, należy skoncentrować się na zmianę swoich przyzwyczajeń, aby jeść więcej zdrowej żywności, warzyw odżywcze i mniej smażonych potraw i pustych kalorii.

Oprócz zmiany nawyków żywieniowych, picie ośmiu 8 uncji szklanek wody dziennie może pomóc w utracie wagi, ponieważ utrzymuje ciało uwodnione i zdrowe. Umiarkowane ćwiczenia powinny być częścią twojego życia, jeśli masz zamiar na pobyt zdrowe i utraty wagi.