adcov.com

Jak działa Palenie Przyczyna Chorób Serca?

Jak działa Palenie Przyczyna Chorób Serca?

Statystyki Sąsiednie Chorób Serca i palenia

Ponieważ palenie jest powszechnie związane z przewlekłymi schorzeniami płuc, takich jak rak płuc lub POChP, większość ludzi nie myśli o choroby serca, kiedy zrobić pierwszy powiew ich porannym papierosem. Ale palenie jest główną przyczyną chorób serca mężczyzn i kobiet. W Stanach Zjednoczonych, zgonów z powodu choroby serca związane bezpośrednio paleniu się w zakresie od 20 procent.

Czy wiesz, że ryzyko chorób serca i zawału serca zwiększa się wraz z liczbą papierosów Twój dymu? W rzeczywistości, jeśli palisz paczkę papierosów dziennie, ryzyko ataku serca wzrasta o więcej niż dwukrotnie. Ale to nie koniec ... będzie nadal zwiększać ryzyko chorób serca i zawału serca już, że palisz.

Jak działa Palenie zwiększa ryzyko choroby serca?

Toksyny w wypalanych papierosów przyczynia się do stanu zwanego miażdżycą. Atherosclerosis, znany jako "stwardnienie tętnic" pojawia się w czasie i jest spowodowane przez narastanie płytki nazębnej, blizny i późniejszego zagęszczania ścianek tętnic. Jak szkoda trwa, rozwija się stan zapalny, co zrobić, zakrzepów, które blokują przepływ krwi do serca. Bo serce potrzebuje bogatej w tlen dopływ krwi, aby przeżyć, zakrzep może ostatecznie spowodować atak serca.

Jak mogę zapobiec Chorób Serca?

Najlepszym sposobem, aby zapobiec chorobom serca jest, aby nigdy nie palić. Jeśli palisz, zatrzymanie jest niezbędne dla zdrowia. Rzucenie palenia zmniejsza ryzyko chorób serca, zawału serca, udaru mózgu, wysokiego ciśnienia krwi, raka płuc i wiele innych warunków.
Jeśli masz silne pragnienie, aby zakończyć, istnieje wiele doskonałych programów dostępnych w Internecie rzucić. Lekarz jest kolejnym doskonałym źródłem. Może przepisać leki, które pomogą apetyt osłabić i złagodzić dyskomfort objawów odstawienia nikotyny.