adcov.com

Jak działa orientalnym Nadwozia wyzwalania Punkt wykres pracy?

Podstawy Trigger Points

Punkty spustowe były używane od wieków jako część tradycyjnej medycyny chińskiej. Punkty te znajdują się na całym ciele wzdłuż linii zwanych meridianami. Ci, którzy praktykują tradycyjnej medycyny chińskiej uważają, że energia w organizmie przebiega wzdłuż tych linii. W przypadku wystąpienia bólu psychicznego lub fizycznego, jest zaburzenie tej energii. Stymulowanie punktów nacisku jest holistyczne podejście do medycyny, która traktuje ten problem podstawowy, nie objawów. Punkty spustowe mogą być również miejsca na ciele, które mogą powodować czarne out, przerwy lub skrajnego bólu po zastosowaniu nacisku.

Wykres Punkt wyzwalania

Nawet ktoś, kto studiował Oriental nadwozi od lat korzysta z wykresu punkt wyzwalania dla odniesienia. Istnieją setki punktów na ciele, a wykres punkt wyzwalania może je wszystkie, czy tylko pokazać pewną część ciała, jak ręce i plecy. Wykresy punktowe spust zwykle również pokazać meridiany więc lekarz może zobaczyć, jak przepływy energii. Istnieje wiele wersji na wykresie, sięga setek lat w niektórych przypadkach.

Kto korzysta z wykresu

Wykresy punktowe spust Oriental nadwozia są stosowane z wielu różnych rodzajów tradycyjnych chińskich metod medycyny. Najczęściej są stymulowane poprzez masaż, akupunktura, akupresura i Bańki pożarnej. Często jeden lub więcej z tych technik jest stosowany wraz z chińskich ziół i aromaterapii. Amatorzy mogą również korzystać z nadwozia wyzwalania zrobić wykres punktowy masaż siebie w domu, choć jest to ważne, aby uniknąć punktów nacisku, które mogą być niebezpieczne.

Kategorie punktów wyzwalających

Oriental nadwozia wykres punkt wyzwalania zawiera wszystkie punkty na ciele. Specjaliści jednak powszechnie rozdzielić punkty na kategorie, które mogą być stymulowane. Punkty ból może złagodzić lub powodować ból, jak sama nazwa wskazuje. Muskularne punktów może spowodować spamu mięśni i wpływa na oddychanie. Punkty przełomowe i punkty nacisku może spowodować obrażenia i są badane w połączeniu z sztuk walki. Najczęściej stosowane punkty spustowe w medycynie alternatywnej są punkty energetyczne, które zmieniają przepływ energii w organizmie.