adcov.com

Jak działa ocet jabłkowy cydr Clean tętnic?

Medycyny alternatywnej, ocet jabłkowy cydr jest od dawna ceniony za jego korzyści zdrowotne. Bardziej medycyny głównego nurtu, to teraz staje zauważyłem. Jednym Podstawową korzyścią związane z octu jabłkowego jest jego zdolność do czyszczenia tętnic. Istnieje wiele składników w tym rodzaju octu, które okazać się korzystne do tętnic i do układu krążenia (patrz link do zasobów).

Identyfikacja

Ocet jabłkowy zmienia zabarwienia i może być wszystko, od jasno żółtego do brązowego przezroczystego. Jeśli ocet odmiany niefiltrowanego, będzie osadzał się na dnie słoika szklanego; Osad jest identyfikowany jako "matki octu."

Zużycie

Ponieważ ocet jabłkowy jest ciecz, która zawiera dużą ilość kwasu, ciecz nie powinny być spożywane, po czym rozcieńcza się wodą lub soku. Płyn może być słodzony do preferencji przy użyciu miodu lub słodzik.

Ocet jabłkowy mogą być również dodawane do różnych potraw podczas gotowania, tak że może ona być bezpiecznie konsumowane. Osoba może wykorzystać 2 łyżki. z octu jabłkowego, słodzone 1 łyżka. cukru lub miodu w 8 uncji Szklanka soku lub wody; Napój może być spożywany i kilka razy w ciągu dnia.

Potasu w ocet jabłkowy cydr jest cytowany jako naturalny rozcieńczalnik krwi. Minerał ten jest zdolny do rozłożenia tłuszczy i białek, które mogłyby spowodować jedną krew zagęścić. Zdrowiu tętnicy potasu pozwala na łatwiejsze przejście krwi przez tętnice i polepsza procesy krążenia.

Podział tłuszczów obniża również ilość materiału w swoim ciele drewniaki, że tętnice w pierwszej kolejności. Potasu zmiękcza również tkanki, które zawierają tętnice więc zwiększenie ich elastyczności. Dodatkowe zalety to zmniejszenie problemów z nadciśnieniem i zmniejszeniem ryzyka udaru mózgu lub zawału serca.

Pektyny i aminokwasów w jabłkowego octu są naturalne obrony przed cholesterolu lipoprotein o niskiej gęstości (LDL). Ta forma cholesterolu związanego z wysokim ryzykiem miażdżycy tętnic i rozwój blaszki miażdżycowej; tablica powoduje, że tętnice stają się twarde i skleić.

Ocet jabłkowy zawiera pektynę, która pochłania cholesterolu LDL, a także tłuszcze, tak, że materiały mogą być usuwane z organizmu poprzez naturalne procesy wydalania. Aminokwasy służą również jako utleniacze cholesterolu LDL.

Spożywanie octu jabłkowego nadaje się do naturalnego wzrostu tlenku azotu; Produkt ten hamuje wytwarzanie hormonu znanego jako angiotensyna II, które zmusza naczynia i tętnice są węższe i zwęża. Jest to kolejna zaleta krążenia zidentyfikowane zużycia tego wariantu octu.

Jabłkowy i winowy są octu jabłkowego; Kwasy te pomagają rozbić różnych potraw dla poprawy trawienia i tym samym zmniejszyć liczbę zbędnych tłuszczów w organizmie, odpowiedzialnych za wysoki poziom cholesterolu. Kwasy te również ułatwić proces krążenia, dzięki czemu praca tętnic łatwiejsze. Kwasy w ocet jabłkowy cydr również pomóc w minimalizowaniu swój poziom trójglicerydów.