adcov.com

Jak działa Nosebleed start?

Jak działa Nosebleed start?

Co powoduje Nosebleeds?

Podczas gdy niektóre przyczyny krwawienia z nosa są dość oczywiste, inne nie mogą być łatwo rozpoznawalne. Uraz okolicy twarzy i nosa powoduje krwotoki z nosa, takich jak uzyskiwanie tłoczona lub gwałtownie uderzył. To samo, jeśli spadnie na twarzy i ziemi głównie na nosie, lub uruchomić na coś z twarzy, albo zniszczyć ją podczas wypadku.

Ale uraz nie jest jedyną rzeczą, która może spowodować krwotok z nosa. Zmiany klimatyczne, takie jak przejście z bardzo wilgotnego powietrza do bardzo suchego powietrza, może spowodować, że do pęknięcia błony nosa i krwawienie.

Choroby, takie jak nadciśnienie tętnicze, nowotwory, infekcje i może również prowadzić do nosa. Długotrwały alkoholu lub narkomanii, zwłaszcza z udziałem substancji chemicznych, które są wdychane przez parsknął lub przewodów nosowych, są regularne przyczyną krwawienia z nosa, jak również. I niektóre leki, które można podjąć, aby zapobiec krzepnięciu krwi w normalny sposób może prowadzić do częstych nosebleeds tylko z najmniejszego urazu do obszaru twarzy.

Jak Nosebleeds zacząć?

Niektóre z nosa rozpocznie się natychmiast po urazie nosa, takie jak wtedy, gdy zaczyna krwawić po prostu perforowane lub uderzyć. Inne nosa z początku spontanicznie, bez oczywistego powodu za nimi. Są one spowodowane włosowatych w ścianie nosa staje się stanem zapalnym, a następnie rozszerzone. Zmiana grawitacji, zmiana ciśnienia, lub zmiany klimatu mogą spowodować, te naczynka wybuchnąć nagle. Nie zawsze będzie ból, kiedy to nastąpi, choć niektórzy ludzie czują się łagodne pieczenie. Różne ilości i kolory krwi można zauważyć, kiedy zaczyna się krwawienie z nosa, a to może powiedzieć, gdzie rozpoczęła się krwawienie i może pomóc ustalić przyczynę. Jasnoczerwony krwi pochodzi z obszaru w pobliżu nozdrza, podczas gdy ciemny krwi będzie pochodzić z głębiej wewnątrz nosa.

Znaki Nosebleed mogą być poważne

Większość z nosa nie są poważne, a spadły w ciągu kilku minut. Jeśli wystąpią zawroty głowy, zamroczenie, wilgotna skóra, lub niskie ciśnienie krwi, może to być znak, że jest problem. Inne oznaki poważniejszego problemu może zawierać przepływ krwi w ilości większej niż kilka łyżeczek, krew nie przestanie płynąć po kilku minutach lub jeśli przystanków przepływu krwi i ponownie rozpoczyna się przy najmniejszym ruchu. Jeśli którykolwiek z tych objawów występuje, medycznego należy skontaktować się natychmiast.