adcov.com

Jak działa Łucznictwo spalić kalorie?

Jak działa Łucznictwo spalić kalorie?


Jeśli szukasz nowego hobby lub mają doświadczenia z łucznictwa, znajdziesz radość, wiedząc, że sport na pewno spala nieco kalorii. Mimo, że nie jest zbyt wymagający fizycznie i prawdopodobnie nie pomoże znacznie schudnąć, można cieszyć się po południu łucznictwa jako część regularnego schematu treningu.

Objęła

Łucznictwo nie jest męczący treningu cardio, które dostaje swoje serca jako pompy, ale jest to forma ćwiczeń, który spala kalorie. Łucznictwo cel wymaga, aby stać w miejscu i strzelać do celów na różnych odległościach i lokalizacjach. Choć nie jesteśmy w ruchu wokół partii, masz przy sobie paczkę strzałkami, a także łuk, dzięki czemu można podnieść jakiś ciężar. Plus, gdy dążysz do celu, będziesz trzymać łuk i strzały na kilka sekund, aż będziesz gotowy do wydania. Jeśli nie jesteś przyzwyczajony do masy, twoje ramiona będą czuć się palić. Pole łucznictwo wymaga także strzelać do celów, choć będziesz chodzą do tego - być może na jakimś rodzaju kursu.

Spalonych kalorii

Jak w przypadku każdej formy aktywności, więcej ważysz, tym więcej kalorii można wykorzystać. Więc jeśli ważą około 125 kilogramów, spalisz około 105 kalorii od 30 minut strzelania z łuku. Ale jeśli zważyć bliżej do 155 funtów, będziesz ogolił 130 kalorii, a aż 155 kalorii, jeśli jesteś w wadze 185 funtów.

Rozgrzewanie i stygnięcia

Będziesz także spalić kalorie z popołudnia praktyki docelowej czy ogrzania ciała się z wyprzedzeniem, a następnie zrobić jakieś działania schładzania później. Zaledwie 15 minut spaceru i lekkie rozciąganie zużywa 60 kalorii w wadze 125 funtów. Jeśli ważysz 155 funtów lub 185 funtów, można spalić 90 kalorii, 75 i 15 minut, odpowiednio.

Utrata masy ciała

Trzeba stworzyć deficyt 3500 kalorii, aby stracić 1 kilogram masy ciała, wyjaśnia MayoClinic.com. Albo spalić wszystkie te kalorie - 500 dzień stracić pół kilograma tygodniowo - lub nagrać kilka i wyciąć trochę kalorii w diecie. Golić 200 kalorii z codziennej diety, a następnie spalić 300 kalorii z ćwiczeń, na przykład. Od pół godziny łucznictwa nie używa się, że wiele kalorii, pobiegać wcześniej. Utrzymywanie stałego tempa 5 mil na godzinę na 30 minut - lub 12 minut Mile - spala 240 kalorii na 125 funtów, 300 kalorii na 155 funtów i 355 kalorii, jeśli ważysz 185 funtów. Dostaniesz cardio serce pragnie, a następnie udać się do trochę tonację podczas strzelania z łuku i strzały.