adcov.com

Jak działa HCG Przyczyna utraty wagi?

HCG

HCG jest krótki dla ludzkiej gonadotropiny kosmówkowej. To, że kobiety w ciąży hormon naturalnie produkować. Dzieje się to tuż po zapłodnieniu. Stosowanie HCG w utrata masy ciała po raz pierwszy badane przez dr ATW Simeons, który studiował ubogich kobiet w ciąży na ograniczonej kaloryczności diety.

Odchudzanie

Dr Simeons eksperymentował z codziennych zastrzyków 125 mg HCG w połączeniu z 500 kalorii na dzień diety, i stwierdził, że jego pacjenci otyli stracił dużą część tłuszczu. Błąd doświadczenia dr Simeons 'jest utrata masy spowodowało więcej z ultra-diecie niskokalorycznej, niż z wstrzyknięciu hCG.

Podwzgórze

Nie wiadomo, w jaki działa hCG w celu utraty masy ciała, lub jeżeli działa nawet wcale. Dr Simeons zaproponowała, że ​​HCG powoduje podwzgórza do ochrony masy mięśniowej przed utratą i cele złogi tłuszczu zamiast. To jest teoria niesprawdzona.

Bezpieczeństwo Ostrzeżenie

Zarówno American Journal of Clinical Nutrition i Journal of American Medical Association ostrzega konsumentów, że HCG nie jest ani bezpieczne, ani skuteczne jako narzędzie odchudzania.