adcov.com

Jak działa fizjoterapeuta Fix Stuck Rib?

Stuck Rib

Zaburzenia żebro jest często przyczyną górnej części pleców i ból w klatce piersiowej u wielu pacjentów. Zazwyczaj jest to zaskoczeniem dla większości, ponieważ myślimy o żebra jak nie-ruchomej jamie kostnej. Ale za każdym razem możemy wziąć oddech, żebra rozszerzają się i kurczą. Dysfunkcjonalny żebro nie może poruszać się z resztą klatki piersiowej, a zatem jest określane jako zablokowany.

Przyczyny i objawy

Stuck żebro może być wynikiem złej postawy, uraz mięśni pleców, a nawet podnoszenia przemieszczenie nieprawidłowo. Dysfunkcja może spowodować trudności w oddychaniu, ograniczonego ruchu, skurcze mięśni i ból w innych częściach ciała.

Teatment

Aby poprawić tę dolegliwość, fizjoterapeuta będzie dostosować i wyrównać stawy w żebra, które mają być następnie fizycznego schematu terapii. Fizykoterapia wzmocni stawy i mięśnie, które mogły spowodować szkodę. Masaże i gorące i zimne okłady opakowania są również zabiegi dla zatrzymany żebra.

Physical Therapy

Istnieje kilka form terapii fizycznej można odbierać na zatrzymany kontuzji żeber. Głęboki oddech i podstawowe ćwiczenia stabilności mogą być podawane przez terapeutę. Są rozciągnąć tkanki, aby zwolnić ciśnienie. Piersiowej nonthrust manipulacja bezpośrednia technika masażu do obszaru piersiowej. Nowa forma terapii jest powięziowy wydania. Powięź łącznej tkanek miękkich, który łączy mięśnie i kości. Ta terapia będzie złagodzić ból i pozwala włókna tkanki reorganizacji, co czyni je bardziej elastyczne i funkcjonalne.