adcov.com

Jak działa dieta owocowa działa?

Owoce i diety

Owoc jest istotną częścią każdej zdrowej, zbilansowanej diety. Przez lata, Amerykański Departament Rolnictwa (USDA) ma rzekomo potrzebę od dwóch do czterech porcji owoców dziennie dla "zdrowia i utrzymania" organizmu. Nie bez powodu ludzie, powiedział kiedyś, że "jabłko dziennie trzyma lekarza z dala." Owoc zawiera wiele substancji odżywczych, takich jak witamina C, potasu, kwasu foliowego i błonnika, który może pomóc w zmniejszeniu ryzyka cukrzycy udar, typu 2, choroby serca, nadciśnienie, a nawet niektórych form raka. Ale co plan diety, który składa się wyłącznie z owoców?

Jak to działa?

Jak w przypadku każdej diety, dieta owoce dieta, w której ograniczenie spożywanych pokarmów - w tym przypadku kategorii żywności - poprzez ograniczenie zużycia do tych przepisów, które wchodzą albo ściśle lub luźno w grupie żywności owoce. W ten sposób nieuchronnie zmniejszyć ilość kalorii można konsumować w danym dniu.
Kiedy obniżyć spożycie kalorii, można schudnąć. Nie, że nie ma żadnych korzyści z diety bogatej w owoce, wiele żywności zawartych w tej grupie są pełne cennych witamin, minerałów, przeciwutleniaczy i enzymów. Jednak zmniejszenie dziennego spożycia kalorii jest jednym z głównych składników diety owocowego. Zazwyczaj będziesz spadać spożycie żywności w dół do około 1500 kalorii dziennie.

Jedzenie

W zależności od owoców dieta jesteś, środki spożywcze, które tworzą tego typu jedzenia schematu różnią się od planu do planu. Niektóre diety owocowe są ściśle ograniczone do tych produktów, które są powszechnie określane jako owoców, takich jak jabłka, pomarańcze, śliwki, gruszki i brzoskwinie, aby wymienić tylko kilka. Inne diety mają znacznie szerszy zakres w ich wyborze "owoce", obejmujących opłatę podobnie nasion, orzechów, ziaren, roślin strączkowych i warzyw, które pochodzą off kwitną. Istnieją również plany te, które koncentrują się wyłącznie na produktach zidentyfikowanych i określonych jako organiczny. Bez względu na to, jaki rodzaj owoców diety jesteś subskrypcji, należy zrozumieć charakter ograniczający, zwłaszcza przez dłuższy czas, w którym składane jest ciało, zarówno z różnorodności i żywienia.

Korzyści

Zapisywanie się na diecie składającej się wyłącznie z owoców ma swoje zalety. Jak wspomniano wcześniej, każdy wzrost w konsumpcji owoców może pomóc tylko w zdrowiu i pielęgnacji ciała i może zmniejszyć ryzyko wielu chorób przewlekłych. Ale owoce i dieta w całości składa się z tych środków, może również działać jako odtruwa dla systemu. Najprostszym sposobem, aby myśleć o diecie owoców jest jako rodzaj szybko od białka. Podczas eliminacji białka z diety, pozwalasz ciała szansę pozbyć się odpadów i toksyn związanych z białkiem. Plus, owoce mają tendencję pozostawiając nasz organizm dużo szybciej niż wiele innych pokarmów, które spożywamy. Ich składniki odżywcze są wchłaniane do naszego systemu, a następnie są usuwane z naszego organizmu.

Środki ostrożności

Z jakiejkolwiek diety, masz zamiar uruchomić do niektórych środków ostrożności i potencjalnych problemów zdrowotnych. Owoce dieta nie jest inaczej. Poza tym, że mogą wystąpić sporadyczne walkę biegunki, które w dłuższym okresie może prowadzić do odwodnienia, może również stać się niedobór niektórych składników odżywczych podczas subskrybowania tego rodzaju jedzenia schematu. Upewnij się, że jesteś w stanie zidentyfikować i to źródła wapnia, żelaza, białka, tłuszczu i witamin B12 i D dobrze zrównoważyć dietę.

Ostatnie słowo

Jeśli planujesz na wypróbowanie diety owoców, to naprawdę najlepiej zrobić to tylko na krótki okres czasu (około 3 dni), głównie jako sposób detoksykacji organizmu, nie kurczą się jego rozmiar. Najlepszym i najbardziej zdrowy sposób podejść do diety jest jako sposób życia. Dobrze zbilansowana dieta jest zawsze najlepszym. Nadal się jeść prawie wszystko, co kiedykolwiek jadłem, tylko z umiarem.