adcov.com

Jak działa Czekolada obniżyć ciśnienie krwi?

Jak działa Czekolada obniżyć ciśnienie krwi?

Wprowadzenie

Według American Heart Association, około 73,6 milionów Amerykanów uważa się, że wysokie ciśnienie krwi. Główne przyczyny wysokiego ciśnienia krwi w Ameryce zwykle kręci się wokół otyłością i złą dietę. Zwalczania tej epidemii, ludzie zwracają się do różnych substancji występujących naturalnie w celu podjęcia próby odwrócenia problemu. Jedną z takich substancji jest czekolada, gorzka czekolada bardziej szczegółowo.

Składnik aktywny

Ciemna czekolada ma pomóc obniżyć ciśnienie krwi przez składnik o nazwie flawonoidy. Flawonoidy naturalnie występująca substancja, którą można znaleźć w skórze ziarna kakaowego. Co sprawia, że ​​ciemna czekolada ciemny jest dodatkowy procent kakao w produkcie gotowym. Więcej kakao w produkcie, zawierające więcej flawonoidów skórze w końcowym produkcie.

Jak one działają

Flawonoidy w pracy czekolady na dwa sposoby. Po pierwsze, zmniejsza się zdolnością płytek są w stanie trzymać razem. Jeśli liczba płytek krwi trzymać się razem, tworzą zakrzepy. Te skrzepy blokuje przepływ krwi w naczyniach krwionośnych, co zwiększa ciśnienie wewnątrz naczynia. Flawonoidy również pomóc tętnice pozostają rozszerzone pomagając tętniczego mięśnie odpocząć. Bardziej rozszerzone tętnice, większa ilość krwi, którą może płynąć poprzez nie. Jako tętnice stają się zwężone, przepływ jest zablokowany, co podnosi wysokość ciśnienia w tętnicy.

Niebezpieczeństwa

Jak wszystko inne, czekolada jest dobra dla ciebie tylko z umiarem. Czekolada jest również wysoka ilość kalorii, które mogą przyczynić się do otyłości. Otyłość może to spowodować podwyższenie ciśnienia krwi, który odwołuje się korzyści spożywania czekolady w pierwszej kolejności. Nie zaleca się spożycie ponad 3,5 uncji czekolady dziennie.