adcov.com

Jak działa Anti-Itch Cream pracy?

Jak działa Anti-Itch Cream pracy?

Przeciwświądowe

Leki przeciw swędzeniu (lub przeciwświądowe) są leki hamujące swędzenie. Miejscowo kremy anty-swędzenie są dostępne bez recepty i zawiera jeden z czterech różnych rodzajów leków: miejscowych sterydów, miejscowe leki przeciwhistaminowe, miejscowe środki znieczulające i counterirritants.

Sterydy miejscowe

Steroidy miejscowe są popularne decyzje dla kremów anty-swędzenie. Powszechnie dostępne, miejscowe sterydy są w różnych mocnych marek i wzorów. Najpopularniejszym sterydem dla anty-swędzenie krem ​​jest hydrokortyzon. Anti-inflammatory, hydrokortyzon jest wchłaniany przez skórę, zmniejszając obrzęk i powoduje zwężenie naczyń krwionośnych. To spowalnia uwalnianie substancji chemicznych w organizmie, które pogarszają nerwy "swędzenie". Ten typ swędzenie śmietany najbardziej skuteczne w zwalczaniu swędzenie powodowane przez egzema i zapalenie skóry.

Miejscowe leki przeciwhistaminowe

Miejscowe leki przeciwhistaminowe, takie jak difenhydramina, pracy, blokując działanie histaminy. Histamina jest substancją, która normalnie występuje w organizmie, ale w obecności alergenu, to jest produkowane w nadmiarze. Jest to znane jako reakcja alergiczna i efekty uboczne mogą zawierać czerwony, swędzenia skóry. Kremy zawierające anty-swędzenie leki antyhistaminowe działają dobrze na ugryzienia, trujący bluszcz, trujący dąb i swędzenie związane z alergią.

Miejscowo znieczulające

Niektóre kremy przeciwko swędzeniu stosować miejscowe środki znieczulające, takie jak anestezyny, aby złagodzić swędzenie przez znieczulenia swędzenie nerwów. Kiedy nerwy nie są stymulowane, obszar dotknięty idzie lekko zdrętwiałe, i chęć swędzenie znika. Tego typu anti-swędzenie kremu jest szczególnie skuteczny w leczeniu swędzenie powodowane przez łagodne oparzenia, przede wszystkim ze względu na element uśmierzające ból.

Counterirritants

Counterirritants, takie jak olejek miętowy, mentol, kamfora i stanowią "bardziej naturalne" Wybór składników czynnych kremy przeciw swędzeniu. Counterirritant działa przez stworzenie dywersji. Produkuje doznania, które przyciągają uwagę. Teoretycznie, tworząc stan zapalny w jednym miejscu, można zmniejszyć zapalenie innym tworząc antagonizm między swędzenie przetwarzania neuronów. Te kremy anty-swędzenie są dobrym wyborem dla całej aplikacji, takich jak ciała leczenia dziecka z ospa wietrzna.