adcov.com

Jak Drive Po histerektomii

Wiele kobiet ma histerektomii z powodów zdrowotnych, takich jak rak lub włókniaki w macicy. Od histerektomia jest poważna operacja, na to potrzeba czasu na swoje ciało, aby uzdrawiać i odzyskać. Nie jesteś w stanie wykonać pewnych czynności, aż twoje ciało całkowicie leczy z chirurgii. Jeśli rozważają prowadzenie pojazdu po histerektomii, istnieje kilka rzeczy, które trzeba wiedzieć. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak jeździć po histerektomii.

Instrukcje

1 Odwiedź lekarza o pooperacyjnym przeglądy. Lekarz może stwierdzić, czy twoje ciało jest odpowiednio odzyskiwania i można powiedzieć, kiedy można prowadzić pojazd. Czas powrotu do histerektomii zmienia się w zależności od rodzaju zabiegu masz.

2 Pozwól swojemu ciału odpocząć i odzyskać przed prowadzenia pojazdu. Upewnij się, że dostał dużo odpoczynku i mieć siłę do prowadzenia pojazdów.

3 Sukienka odpowiednio po zabiegu. Jeśli wybierasz się do jazdy po histerektomii, należy ubierać wygodnie i nosić luźną odzież, aż twoje ciało całkowicie leczy.

4 Ustaw pasy na wygodne dopasowanie. Upewnij się, że pasuje trochę luźne i utrzymać poduszkę między żołądkiem i pasa. To pomaga złagodzić ból i dyskomfort może czuć.

5 Take małe wycieczki i pozostać blisko domu, aż twoje ciało całkowicie odzyskuje. Unikaj jazdy na każdą szerokie długie okresy czasu. Również jazdy w granicach prędkości i unikać jazdy zbyt blisko za innym pojazdem (tylko w przypadku, trzeba dojść do nagłego hamowania).

Wskazówki:

  • To może potrwać sześć do ośmiu tygodni dla ciała, aby w pełni odzyskać po histerektomii. Jednak niektóre kobiety mają odzyskać szybciej.