adcov.com

Jak dowiedzieć się, czy jesteś w ciąży przed cyklu miesiączkowego

Czy w obliczu potencjalnej ciąży nieplanowanych lub przewidywania starannie zaplanowany jeden, okres oczekiwania przed ma się rozpocząć może wydawać straszliwie długo. Choć proste testy ciążowe domu może szybko zweryfikować ciąży, kobiety, które biorą ich za wcześnie nie może uzyskać dokładny wynik. Poprzez ścisłe monitorowanie ich znaki i sygnały organizmu, jak również kształcenie się na wczesnych objawów ciąży, kobiety często zidentyfikować ciążę przed nieudanego okresu.

Instrukcje

1 Spójrz na wszelkie zmiany w organizmie, które mogą wskazywać na ciążę. Zgodnie z Mayo Clinic, niektóre wczesne objawy ciąży, to przetarg i / lub obrzęk piersi, częste oddawanie moczu, skurcze, wyczerpanie, nudności z lub bez wymioty, bóle głowy, zaparcia, głodu lub silnych niechęci, wahania nastroju i omdlenia lub zawroty głowy.

2 Porównaj swoje wczesnej ciąży objawy do tych innych kobiet, przechodząc do witryny ciąży takich jak BabyCenter.com lub twoweekwait.com i łączenia jednego ze swoich grup czatu. Chociaż nie będzie przedstawić dowód naukowy ciąży, może zaoferować gwarancję bezpieczeństwa i pomóc czekać trochę łatwiej.

3. Uważaj na wszelkiego rodzaju krwawienia implantacji lub plamienia. Implantacja występuje, gdy zapłodnione jajo osadza się do błony śluzowej macicy. Zazwyczaj występuje około 10 do 14 dni po zapłodnieniu. Niektóre kobiety doświadczają niewielką ilość krwawienie lub plamienie podczas wszczepiania, które występuje wcześniej niż ich normalne czasie i często jest lżejszy i krótszy czas.

4 Spróbuj wskazać przybliżone ramy czasowe dla owulacji, dzięki czemu można określić, kiedy test ciążowy może być dokładne. Spójrz na kalendarz i ustalić datę ostatniej menstruacji, a średni czas trwania swoich cykli menstruacyjnych, liczonych od początku swojego okresu (dzień 1), aż okres zaczyna się od nowa. W cyklu 28-dniowego, większość kobiet owulacji pomiędzy dniami 12 i 14.

5 rozważyć podjęcie wczesnego testu ciążowego w celu zweryfikowania ciąży. Jeśli można wskazać datę owulacji, często można przetestować już w 12 do 14 dni po owulacji i uzyskać wiarygodne odpowiedzi. Bez dokładnej daty owulacji, Mayo Clinic zaleca czekać tydzień po nieudanego okresu do egzaminu. Testowanie za wcześnie, zanim twoje ciało zaczyna się do odpowiedniej ilości hormonu ciążowego ludzkiej gonadotropiny kosmówkowej (hCG), może prowadzić do fałszywie ujemnych.

Wskazówki:

  • Daty owulacji mogą różnić się od kobiety do kobiety i cyklu na cykl, więc nie zniechęcaj się ujemnego wyniku testu na początku ciąży. Może się okazać, że owulacji później niż oczekiwano, a nie tyle hCG jest obecne jeszcze do uzyskania pozytywnego testu.
  • Podczas wykonywania wszelkiego rodzaju testów ciążowych, ponieważ jest najbardziej skoncentrowany i daje najdokładniejsze wyniki zawsze używać pierwszy poranny mocz.