adcov.com

Jak dowiedzieć się, czy dziecko jest prawo do bezpłatnego Pies Pomocy Specjalnej Troski

Jak dowiedzieć się, czy dziecko jest prawo do bezpłatnego Pies Pomocy Specjalnej Troski


Kilka organizacji, w tym 4 łapy na zdolność, dzieci Merlina i ARFkids oferują psy usług dla dzieci ze specjalnymi potrzebami. Psy usług oferuje miłość, towarzystwo i pomoc w codziennych funkcji dla dzieci z upośledzeniem umysłowym i fizycznym. Przyjęcie psów serwisowych jest często dostępne bez opłat dla odbiorcy. Umieszczenie i szkolenia jest obsługiwany przez darowizny od osób prywatnych i przedsiębiorstw.

Instrukcje

1 Wypełnij wniosek, aby ustalić, czy dziecko kwalifikuje się do psa służbowego. Podaj swoje imię, nazwisko i wiek dziecka, adres i dane kontaktowe. Wyraźnie wskazuje na wyzwania i trudności dziecka w potrzebie. Organizacja będzie również wymagać informacji na temat wszystkich członków rodziny, opis domu, i czy są jakieś inne zwierzęta w domu.

2 Weź udział w przesłuchaniu. Jeśli spełnione wstępne kwalifikacji organizacji, osobista wizyta zostanie umieszczony. Przedstawiciel spotka się z Ciebie i Twojej rodziny, aby dodatkowo ustalić uprawnienia i potrzeby. Psy są przeszkoleni do specyficznych potrzeb dziecka i rodziny.

3 czekają na zatwierdzenie wniosku. To może potrwać rok lub dłużej dla całego procesu aplikacji, które mają być ukończone i pies będzie dostępna do umieszczenia. Po zatwierdzeniu wniosku, dziecko i rodzina będzie uczestniczyć w sesjach treningowych. Niektóre organizacje wymagają rodzinę przyczynić darowiznę pieniężną. Organizować zbiórki pieniędzy na poparcie swojego psa serwisowego, aby pomóc w tym darowizny.