adcov.com

Jak dowiedzieć niskokalorycznej diety

Biorąc czas przed rozpoczęciem diety, aby zapewnić, że wszystkie zmienne są prawidłowo uznane może drastycznie zwiększyć swoje szanse na zobaczenie diety aż do zakończenia. Niezastosowanie się do prawidłowo obliczyć kaloryczne poziomów spożycia dla diet niskokalorycznych może być odwrotny do zamierzonego, zostawiając cię w stanie osiągnąć swoje cele utrata masy ciała bez drastycznych i niezdrowych czynności. Oszczędź sobie czasu i kłopotów z braku jeszcze inną dietę, umieszczając w wysiłku wcześniej obliczyć dietę niskokaloryczną.

Instrukcje

1 Wybierz rozsądnego poziomu kalorii wyjścia. Choć jest to w dużej mierze subiektywne i zależy od aktualnej wielkości i ile kalorii można konsumować przez normalnej diety, ogólna zasada jest taka, że ​​chcesz wyciąć kalorii do poziomu, który pozwoli na utratę około 1 kilograma w tydzień. Jak istnieją 3500 kalorii w funta, oznacza to, że należy obniżyć dzienną spożycia kalorii o około 300 do 500 kalorii dziennie, aby rozpocząć niskokalorycznej diety. Zakres wyjścia kalorii wspólne dla niskokalorycznej diety jest około 1500 do 2000 kalorii dziennie.

2 Unikaj błąd myśląc, że można osiągnąć swoje cele utrata masy ciała szybciej spada kalorii w znacznie większym stopniu. Podczas diety jest emocjonalny problem, bo chcesz osiągnąć idealną sylwetkę dzisiaj, w rzeczywistości jest to, że skuteczne odchudzanie jest znacznie wolniejszy proces. Jeśli zaczniesz z kalorycznego poziomie, który jest zbyt niski, twoje ciało będzie w końcu spowolnienia metabolizmu na dostosowanie, powstrzymanie utraty tłuszczu i pozostawiając Cię nie ma miejsca, aby ją obniżyć dalsze promowanie dodatkowego postępu.

3 Poznaj swój limit kalorii poprzez konsumpcję żywności składniki odżywcze, takie jak owoce, warzywa, produkty pełnoziarniste i chudego białka. Według CaloriesPerHour.com, licząc sam kalorii nie wystarczy. Jeśli opierać swoją dietę wokół odżywczych ubogich "śmieciowych" pokarmów, takich jak posiłki przetworzonych i mrożonych, będzie bardziej prawdopodobne, aby znaleźć się niezadowolony, co bardziej prawdopodobne, aby oszukiwać na diecie. Jeśli zamiast wypełnić się w górę z wyżej wymienionych środków spożywczych, można osiągnąć cel pojedynku dostarczanie organizmowi odpowiednich składników odżywczych i effectuating bezpiecznego i zdrowego odchudzania na diecie niskokalorycznej.