adcov.com

Jak dostosować się do nowych Okulary

Jak dostosować się do nowych Okulary


Niewyraźne widzenie może być spowodowane niezdolnością mięśni oka, aby poprawnie wyregulować ostrość na oczy tak, że obraz nie jest wyświetlany bezpośrednio na siatkówce. W tym przypadku, twój okulista przepisze soczewki na receptę w postaci okularów lub kontaktów. Niektórzy pacjenci mają trudności z dostosowaniem się do nowej recepty, czy jest to Twoja pierwsza para szkła lub skorygowanej recepty ze względu na zmiany w widzeniu. Jednak proces ten nie powinien trwać dłużej niż kilka dni, zanim są w stanie sobie swoje nowe okulary komfortowo.

Instrukcje

1 Zaczekaj, aż wrócisz do domu, aby założyć nową receptę. Nie należy prowadzić pojazdów ani jeździć z nowymi okularami. Ruchu samochodu może zwiększyć poczucie zawroty głowy. Ponadto, dodano proces próbuje skupić się na obiektach, jak poruszają może spowodować bóle głowy oraz zmęczenie oczu.

2 Odłóż swoje stare okulary. Po umieścić na nowe okulary nie umieszczać na swoich starych okularów ponownie. Przełączanie się pomiędzy recept będzie tylko czas adaptacji dłużej i spowodować większe obciążenie dla oczu. Jeśli chcesz wysłać swoje okulary dala wielu optyków i organizacje charytatywne mają programy, aby dać swoje stare okulary do tych, które nie mogą sobie na nie pozwolić.

3 Oglądaj telewizję lub siedzieć spokojnie na ganku. Staraj się nie poruszać oczy wokół zbyt wiele, ale zamiast tego, pozwala się skupić oczy naturalnie na odległym punkcie. Pozwoli to czas mięśnie oczu, aby dostosować się do nowej ogniskowej dostarczonych przez okulary.

4 Pozwól swoim oczom odpocząć. Jeśli obciążenia oczu staje się bolesne, usunąć swoje nowe okulary. Zamknij oczy na kilka minut, aby mięśnie się zrelaksować. Dr Russ Quiring, okulista, zaleca się pozostawienie dla okularów do godziny, jeśli to konieczne. Jeśli Chcesz wzrok jest na tyle dobry, że można czytać bez okularów, za spędzanie czasu na czytanie, aby umożliwić oczy skupić się na czymś, bez wysiłku.

5 Plan zostać w domu na dzień lub dwa po otrzymaniu nowych okularów korekcyjnych. Jeśli podniesiesz swoje nowe okulary w środę, za oczekiwanie na weekend przed rozpoczęciem noszenia okularów. Jazdy i porusza wiele zmienia punkt ostrości stale i może przyczynić się do bólów głowy i zmęczenie oczu przy jednoczesnym dostosowaniu do nowej recepty.

Wskazówki

  • Nowa wizja receptę zmusza oko skupienia prawidłowo i typowe objawy to bóle głowy, zawroty głowy i zmęczenie oczu. Okresowo należy odpoczynek oczy ustąpienia tych objawów. Jednakże, jeśli objawy utrzymują się dłużej niż kilka dni, należy natychmiast skontaktować się z lekarzem okulistą.