adcov.com

Jak dostosować gubernator powiązania na silniku Briggs

Jak dostosować gubernator powiązania na silniku Briggs

Gubernator powiązania na silnik kosiarki do trawy, takie jak Briggs, służy do ustawienia przepustnicy kosiarka w klasa pod kątem ono wobec biegać zgodne prędkością. Kiedy kosiarki działa przy przepustnicy tylko niskie prędkości lub przy przepustnicy wysokiej prędkości gubernator może trzeba ustawić ręcznie lub dostosowane. Można dopasować gubernator powiązania na silniku Briggs pierwszy określenia, gdzie gubernator dźwignia znajduje się na silniku kosiarki.

Instrukcje

• Zbadanie kosiarki i zlokalizować śrubę, która służy do zabezpieczenia dźwignię do gubernatora do korby gubernatora. Ustawić Wkrętak na śrubę i włączyć go do ruchu wskazówek zegara, aby poluzować śrubę.

• Ruch powiązania płyta przepustnicy do położenia szeroko otwarte i obserwować ruch lub kierunek obrotów wału gubernatora.

• Włączyć na końcu wału gubernator lub dźwigni zegara na silniki, które mają pionowe wału korbowego. Kręć na końcu wału gubernatora na silniki, które mają poziomy Wał korbowy. To przeniesie powiązania przepustnicy do dużych prędkości lub pełnym przepustnicy.

• Obrócić śrubę do poziomu regulator w lewo lub w prawo, aby Dokręcić śrubę. Użyj Klucz dynamometryczny do momentu obrotowego śruby się między 35 a 45 w lbs.

• Bada ruch powiązania gubernator i upewnij się, że nie jest wiążące lub dać się złapać na wszelkie przeszkody.

• Wyciągnąć przewód rozrusznik do uruchomienia silnika i zobacz czy działa zgodne prędkością.