adcov.com

Jak dostać zepsuty pendrive stały

Po wstawieniu pamięci na dysku USB tylko do być powitał rezygnować komunikat informujący, że dysk był uszkodzony, masz duży powód do zainteresowanych. Może masz pliki niezbędne prace, zdjęcia lub inne dokumenty, które nagle zniknął lub stają się niedostępne. Na szczęście istnieje kilka sposobów, że można odzyskać swoje dane, więc odpocząć i spróbować te sugestie przed uciekania się do formatowania dysku.

Instrukcje

• Uruchomić skanowanie antywirusowe, na dysku pamięci. Jeśli ostatnio używane pamięci na innym komputerze, może wybrali się wirusa lub innego typu szkodliwego oprogramowania na drodze. Czasami działa skanowanie proste i podjęcie działań wobec usunąć wszelkie złośliwego oprogramowania można przywrócić dostęp do plików na dysku.

• Odzyskać ukryte pliki i foldery. Niektóre pamięci Memory stick określonych wirusów można ukryć pliki i foldery, co oznacza, że są jeszcze na dysku, ale stały się niewidoczne dla Ciebie. Wybierz "Widok" w "Opcje folderów" i upewnij się, że zaznaczona jest opcja "Pokaż ukryte pliki i foldery". Czy to rozwiązuje problem i nie ukończyłeś jeszcze krok 1, uruchomić skanowanie antywirusowe, aby zapewnić, że ten sam problem nie powstanie następnym razem możesz korzystać z pamięci trzymać.

• Naprawa wszelkich uszkodzeń strukturalnych na dysku. Wybierz opcję "Uruchom" w Start Menu i wpisz CMD, który otwiera wiersz polecenia. Wpisz "chkdsk e:/r". Jeśli litera dysku na karcie pamięci nie jest "e:", zastąpić literę dysku do polecenia. Komputer będzie skanowanie dysku dla strukturalnego uszkodzenia i naprawy wszelkich rozbieżności. Po zapewnia szczegółowy raport dotyczący co to się zmieniło, to możesz bezpośrednio do dysku. Często będzie miał pełny dostęp do plików i folderów, jeszcze raz.

• Użyj narzędzie do odzyskiwania pamięci flash. Pobierz darmowy program, takich jak Zero Wniebowzięcia Digital Image Recovery narzędzie, aby pomóc w odzyskaniu Twoich plików, jeśli powyższe kroki nie uda się rozwiązać problem.