adcov.com

Jak dostać uwalniać od małych leci na rośliny doniczkowe?

Jak dostać uwalniać od małych leci na rośliny doniczkowe?

Rośliny doniczkowe nie są odporne na owadów szkodników. Mały leci, zwany whiteflies, często wchodzi do domu i atakować twój houseplants. Tych szkodników może dotykają doniczkowe, przez cały rok, ponieważ istnieje nie zimy wewnątrz ich zabić. Whiteflies żywią się sap w zakładzie, piercing liści i łodyg i wysysania soków. To nie tylko szkodzi Roślina doniczkowa, również pozostawia małe rany, które innych chorób można użyć aby uzyskać dostęp do roślin. Wyeliminowania tych małych muszek, zanim zdążą uszkodzić twój houseplants.

Instrukcje

• Sprawdź, czy w dolnej części liści u mączlika. Whiteflies jaja w małych półkolami na dolnej stronie liści. Młode nimfy mucha są małe i zielone. Przenieść żadnych roślin wykazujących zakażenia w pokoju od żadnych zdrowych roślin.

• Miejsce żółty mączlika lepkie pułapek wokół rośliny doniczkowe. Pułapki są dostępne w centrach ogrodniczych. Dojrzałe, skrzydlate whiteflies są przyciągane przez żółty kolor i stać się usidlony w pułapkę.

• Przyciąć roślinę od wszelki poważnie porażenia liści lub liści, które mają żółty i rumiane z mączlika karmienia. Wrzucaj porażonych liści natychmiast.

• Spray dotkniętych obszarów roślin z owadobójczych mydła lub kontroli mączlika. Wykonaj instrukcje pakiet aplikacji. Większość aerozoli muszą być stosowane co najmniej raz w tygodniu dopóki rośliny są wolne od szkodników.

• Czekać co najmniej sześć tygodni po ostatnim mączlika jest złapany przed zwróceniem doniczkowe do dawnej lokalizacji. Whiteflies wziąć około sześć tygodni na starsze od jaja do dorosłych.