adcov.com

Jak dostać tabletki antykoncepcyjne w Planned Parenthood

Jeśli musisz nabyć antykoncepcji i chcesz znaleźć tani alternatywę dla innych opcji ubezpieczeniowych pokryte, Planned Parenthood jest wspaniały obiekt do użytku. Zbierając informacje są prawidłowe i wiedząc, czego się spodziewać i gdzie się udać, aby znaleźć się z lokalnym biurem Planned Parenthood, można uzyskać kontrolę urodzeń z łatwością.

Instrukcje

Jak uzyskać Planned Parenthood-wyznaczonym kontroli urodzeń

1 Zbierz informacje osobiste. Będziemy chcieli, aby przynieść ze sobą dokument tożsamości ze zdjęciem dla celów rejestracji. Możesz również przynieść swoje ostatnie kilka odcinki wypłat z pracy, jak wiele miejsca oferują recept na "ruchomej skali", które mogą zaoszczędzić dużo pieniędzy. Mają też żadnych informacji medycznej historii dostępne do egzaminu. Jeśli obecnie ubezpieczenia zdrowotnego, także przynieść kartę razem z tobą, jak oni akceptować pewnych form ubezpieczenia medycznego.

2 Znajdź najbliższy lokalizację Planned Parenthood za pomocą strony internetowej organizacji. Kliknij na link pod zasobów.

3 Zadzwoń i umówić się na spotkanie z najbliższego miejsca, które można znaleźć za pośrednictwem strony wyszukiwania. Można zauważyć, po prawej stronie strony, obok każdego położenia, że ​​dostępne są różne usługi. Upewnij się, że miejsce wybrać opcję "oferuje usługi kontroli urodzeń".

4 Przejdź do powołania i pozwolić lekarzowi na pracowników do wykonywania niezbędnych badań. Ona będzie z tobą rozmawiać na temat różnych opcji antykoncepcyjnych dostępnych i jak one działają. Wybierz opcję wolisz. Lekarz może także zaproponować kilka opcji, na podstawie własnej historii okresu osobistej.

5 Podaj personel w Planned Parenthood wszelkich informacji finansowej są żądania. W wielu przypadkach, po prostu otrzymasz antykoncepcji od swoich biur bezpośrednio, jak noszą różnorodne pigułki i zwykle proponuję pigułkę realizowane w magazynie. Jeśli z jakiegoś powodu nie oferują pigułkę można konkretnie żądania, można wziąć receptę do lokalnej apteki do spełnienia.