adcov.com

Jak dostać się pół-stałych kolorów w dzień

Jak dostać się pół-stałych kolorów w dzień

Półtrwałe włos zabarwienie zazwyczaj trwa osiem 20 szampon aplikacji, jednak czynniki, takie jak stan lub porowatość włosów, jakość półstałym i struktury włosów wpływają na długość czasu, która naturalnie zabarwienie znika lub jest usuwany. Jednak może zastosować semi-permanentnych farbach do włosów do włosów i decydować wobec usunąć ono dzień po aplikacji. Nie zaleca się usunięcie półstałym w jeden dzień; Jednak istnieją pewne kroki, które można wykonać, aby próbować usuwanie zabarwienia.

Instrukcje

• Włosy szamponem jako tyle razy, ile to możliwe przy użyciu bardzo ciepłej wody i szampon wysokiej zawartości siarki. Po kilku praniach należy zauważyć, blaknięcie koloru.

• Stosowanie zabiegów gorącym oleju taśmy półstałym z mieszków włosowych. Od stanu i rodzaju włosów wpływa na tę procedurę, należy zwrócić uwagę na skutki krok 1 i krok 2 na włosy. Jeśli zauważysz blaknięcie koloru z zabiegów gorącego oleju, nadal stosuje się do płukania gorącego oleju z włosów; Jednak jeśli nie zauważysz żadnych blaknięcie, kontynuować do kroku 3.

• Stosować płyn do mycia naczyń lub płyn do włosów w proszku do prania. Tych czynników będzie usunąć semi-permanentne i wysuszyć włosy, więc należy używać odżywki lub zabiegi gorącym oleju między umyć i wypłukać cykli.

• Moczyć włosy w soku z cytryny i ocet na 10 minut, jeśli miałeś półtrwałe włosy kolor na włosy przez co najmniej tydzień. To nie jest pewniak aby zastosować sok z cytryny i ocet do włosów w ciągu 24 godzin od aplikacji semi-permanentnych farbach do włosów. Twoje włosy zmieni kolor na zielony, i trzeba będzie szukać specjalisty pielęgnacji włosów włosów staje się poważnie uszkodzony.