adcov.com

Jak dostać się na stałe do zębów weekend

Jak dostać się na stałe do zębów weekend


Czy masz straszliwie bolesny ból zęba, lub jeden z zębów pęknięty, lub został znokautowany, weekend może okazać się trudny czas, aby znaleźć dentystę. Choć nie jest to niemożliwe, aby uzyskać opiekę stomatologiczną na weekend, może być do podróży, aby znaleźć dentystę, który jest dostępny. Albo może się okazać, że po prostu trzeba czekać, aż lekarz jest z powrotem w swoim biurze w poniedziałek.

Instrukcje

1 Spróbuj zadzwonić do dentysty w jego biurze. Jeśli odpowiedzi usług sekretarka, krótko opisać swój kłopot i zapytać, czy istnieje sposób, aby dostać się do kontaktu z dentystą. Jeśli telefon jest odpowiedział nagrania, słuchać uważnie słuchać możliwe instrukcje do kontaktowania się z dentystą po godzinach.

2. Odwiedź witrynę dla usługi lokalizowania dentysty awaryjnego takich jak 1-800-Dentysta lub EmergencyDentalService.com. Możesz być w stanie znaleźć awaryjne gabinetu, który jest otwarty w weekendy w odległości jazdy.

3. Zadzwoń do lokalnego pogotowie awaryjne i opisać swój stomatologicznych. Zapytać, czy mają do dentysty na wezwanie w nagłych przypadkach. Należy pamiętać, że szpitale, które mają dentystów na wezwanie zwykle zarezerwować je dla nagłych sytuacjach stomatologicznych traumatyczne - nie toothaches.

Wskazówki:

  • Jeśli wiesz, dentystę dobrze i czuć się nazywając go w domu, spróbuj. Może spotkamy się w jego biurze, nawet jeśli jest to w weekend.
  • Jeśli masz dziecko z pogotowia stomatologicznego, poprosić sąsiadów lub znajomych z dziećmi, jeśli wiedzą dentysty awaryjnego.