adcov.com

Jak dostać receptę na sprzęt do ćwiczeń na elastycznego wydatkowania

Jak dostać receptę na sprzęt do ćwiczeń na elastycznego wydatkowania


Elastyczne konta wydatków jest wspaniałym korzyści oferowane przez wielu pracodawców. FSA zawiera wynagrodzenia przed opodatkowaniem, które można wykorzystać na opłacenie wydatków kwalifikowanych zdrowia. Są to zarówno federalnych i pracodawców wytyczne co do wydatków finansowanych przez flex rachunku wydatków. Sprzęt do ćwiczeń jest uważany za potencjalnie kwalifikowalne koszty i wymaga list konieczności medycznej z lekarzem.

Instrukcje

1 Grafik gruntownej fizycznego badania z lekarzem. Zapytaj swojego lekarza o schematu ćwiczeń i cele fitness, które trzeba spełnić do rehabilitacji lub jako środka zapobiegawczego. Omówić konkretny sprzęt do ćwiczeń, trzeba będzie osiągnąć swoje cele fitness.

2 Wniosek list z konieczności medycznej z lekarzem. List powinien zawierać informacje o szczegółach dotyczących stanu zdrowia, objawy, diagnostyka, plan leczenia i urządzeń niezbędnych do osiągnięcia swoich celów. List z konieczności medycznej przez lekarza nie gwarantuje, że sprzęt do ćwiczeń będą rozpatrywane wykwalifikowanych kosztów.

3 File list konieczności medycznej z biura świadczeń w miejscu pracy, to najlepiej przed zakupem sprzętu. Jeżeli wniosek o zwrot zostanie przyznany, należy pamiętać, że w każdym roku należy złożyć nowy wniosek, jeśli wymagają dodatkowego sprzętu do ćwiczeń.