adcov.com

Jak Don i Usuń PPE

Jak Don i Usuń PPE


Departament Administracji Zdrowia i Bezpieczeństwa Pracy robotników (OSHA) Standardowy 1910,132 wymaga stosowania środków ochrony osobistej lub PPE, w miejscach pracy, w których narażenie na działanie szkodliwych substancji jest możliwe. PPE może zapobiegać "kontakt z czynnikiem zakaźnym lub płynu ustrojowego, który może zawierać czynnik zakaźny, tworząc barierę między pracownikiem a materiał zakaźny", zgodnie z danymi Centrum Zwalczania Chorób. Wiele procedur i podręczników powiedzieć po prostu "don PPE", nie dając wyraźnych wskazówek, w jaki sposób umieścić go na i w jakiej kolejności. Na szczęście, można wykonać kilka prostych zasad, gdy zakładanie niesterylnych PPE, aby zmaksymalizować skuteczność.

Instrukcje

Zakładanie PPE

1 Don Twoja pierwsza poprzez zapewnienie więzi na szyi i talii suknia.

2 Umieść na masce lub cząstek respiratora. Jeśli przy użyciu maski, umieścić ją na nos, usta i podbródek, zabezpieczając go z załączoną ściereczką lub elastycznych strun w montażu i szczypanie metalowy zacisk, w stosownych przypadkach, przez most nosa. Don cząstek respiratory w taki sam sposób jak maska, z wyjątkiem należy mieć profesjonalny FIT-testu respirator przed użyciem.

3 Don okulary ochronne lub osłonę twarzy. Gogle z standardowych słuchawek pracują tak jak zwykłe okulary; dokręcić te, z dodatkowym, lub samodzielny, opaska na głowę, więc gogle nie zsunąć nos. W przypadku korzystania z maski na twarz, umieścić górną część na czole i umieszczają pałąk tak wygodnie.

4 poślizgu na rękawice, wstawiając każdej z rąk w jednej rękawicy, które są zazwyczaj oburęczny, i regulacji w celu dopasowania. Umieść mankiety swojej sukni w każdej rękawicy, aby wyeliminować wszelkie luki między swoimi i swojej sukni rękawiczki. Jeśli chcesz, to kolejny rękawiczki na rękach, aby osiągnąć dodatkową ochronę "podwójnym zdjęciu rękawiczek."

Usuwanie PPE

5 Wyjmij rękawice przez oderwanie jednego z rękawic nadgarstka z drugiej ręki w rękawiczce, obracając rękawicę wewnątrz w procesie. Przesuń palcem od teraz gołą ręką w rękawicy i pozostałych obrać ją od nadgarstka, ponownie zwracając rękawicę wewnątrz w procesie,

6 Zdejmij okulary ochronne lub osłonę twarzy, chwytając porcje Najbliższy uszach i wyciągając ją z dala od twarzy.

7 Wyjmij suknię przez odpinania pasów z tyłu i oderwanie go od szyi i ramion.

8 Zdejmij maskę lub oddechowy przez uwolnienia lub podnoszenia pasy i nad z tyłu głowy, z dala od twarzy.

Wskazówki:

  • Wrzucać wszystkich obowiązujących środków ochrony osobistej zgodnie z lokalnymi politykami i procedurami.