adcov.com

Jak dodać witaminy C w diecie bez dodatków

Ważne jest, aby mieć dużo witaminy C w diecie. Pierwsze witaminy C w postaci suplementu może być łatwe, ale to nie musi być najlepszym sposobem, aby to zrobić. Oto jak dodać witaminy C w diecie bez dodatków.

Instrukcje

1 Jedz śniadanie składa się z grejpfruta i świeży sok pomarańczowy. To śniadanie napełniania, że ​​jest pełna witaminy C.

2 Masz jakieś mango jako przekąska między śniadaniem i obiadem. To jest zdrowsze niż zwykłe przekąski, jak Mango jest doskonałym źródłem witaminy C.

3 W porze lunchu, jakieś kantalupa jako deser, a nie słodkie. Cantaloupe jest bardzo dobrym źródłem witaminy C i może być to super, jak również.

4 Jeśli jeść sałatki podczas obiadu lub kolacji, to dużo pomidorów na sałatka. Możesz być zaskoczony ilością witaminy C stwierdzono w pomidorach. Są one doskonałym sposobem na dodanie witaminy C, co może być stałym elementem posiłku.

5 Jedz maliny jako przekąskę między kolacją i przed snem. Nie tylko są maliny pełne witaminy C, są również zdrowsze alternatywy dla innych przekąsek, które można normalnie mają przed pójściem spać.

6 Wypij szklankę soku pomarańczowego, przed pójściem spać. Szkła 8 uncji świeżego soku pomarańczowego może faktycznie daje organizmowi zalecane spożycie witaminy C wykończeniowe dzień od szklanki soku pomarańczowego będzie utrzymywać swoje ciało pełne witaminy C, aż zjem kolejny posiłek.