adcov.com

Jak dodać Naczynia białka do łososia

Jak dodać Naczynia białka do łososia


Native do północnego Atlantyku i Pacyfiku, łososia są tłuste ryby, które zapewniają wiele korzyści zdrowotnych. Regularne konsumowanie łososia może zmniejszyć ryzyko chorób serca z powodu korzystnych olejów rybich, jakie on zawiera. Salmon zawiera wysokie poziomy białka. Według USDA Nutrient Database, część 6-uncja dzikiego łososia atlantyckiego zawiera aż o 43 gramów białka. Można zwiększyć wartość odżywczą jeszcze dodając boczne dania pakowane białko łososia lub łączenia z innymi żywności wysokiej białka, takich jak jajka i orzechy.

Instrukcje

1 Zrób łosoś wędzony omlet. Rozpocząć gotowanie zwykły omlet z jajku. Wyciąć kawałek wędzonego łososia w cienkie paski. Gdy omlet jest prawie ustawiony, rozrzucić wędzone paski łososia na szczycie jaj. Przerzucić omlet na pół i delikatnie przenieść na talerz porcję. Udekorować koperkiem lub estragon.

2 Piec łososia z chrupiącą skórką migdałów. Kombajny posiekane migdały, bułkę tartą i starty parmezan, wraz z wyborem ziół i przypraw. Rozprowadzić mieszaninę orzechów na filety z łososia. Piec w temperaturze 450 stopni Celsjusza przez sześć minut na pół cala grubości, lub aż płatki łososia pieczone łatwo nożem. Podawać z soczewicy i szpinaku na pyszny posiłek, który jest przepełniony białka.

3 Broil i podawać z łososia na parze brokuły i ryż brązowy. Według Vegetarian Resource Group, 1-cup obsługujących każdy z brokułami i brązowym ryżem zapewnia łącznie 9 g białka. Góry na parze brokuły z lekkim sosem serowym lub dodać posiekane orzechy do brązowego ryżu na dodatkowy impuls białka.

4 Dodaj łososia do innych posiłków wysokobiałkowych, które lubisz. Eksperyment zwojami w stylu śródziemnomorskim, które wymagają podsmażanego łososia i cannellini fasoli. Spróbuj sczerniały łososia w recepturach tex-mex, takich jak tostadas lub rybne tacos.