adcov.com

Jak Dodac handicap znaki w Wisconsin

Jak Dodac handicap znaki w Wisconsin


Amerykanie Z Niepełnosprawnych ustawy (ADA), uchwalona w 1990 roku, ustanawia przepisy federalne mające na celu ochronę praw osób niepełnosprawnych. Adresy wytyczne ADA budownictwa, komunikacji, transportu i dostępu do nieruchomości komercyjnych i publicznych. Jednym z takich obszarów kierowane przez ADA jest umieszczenie znaku. Stan Wisconsin następujące wytyczne ADA. Jeśli chcesz umieścić znak dla osób niepełnosprawnych, należy postępować zgodnie z prawem.

Instrukcje

1 Zaprojektuj tekst dla znaku. Wielkość znaków nie jest z góry określona, ​​ale znak musi być czytelny z odległości przez niedowidzących. Kontrast między tekstem a tłem musi być jasne. Biały tekst na czarnym tle, lub odwrotnie, poprawia widoczność.

2 Dodaj Braille'a do znaku, jeśli wymagane. Kropki i list powinien być podniesiony o średnicy 1/17 cala i każdy punkt w sekwencji Braille'a powinien wynosić 1/11-calowy siebie. Każda linia Braille'a należy oddzielić od 1/4 cala na osi poziomej, 2/5 cali na osi pionowej.

3 Umieścić znak na ścianie. Centrum znaku powinna być umieszczona 60 cm od podłogi. Znak powinien być zamocowany na ścianie obok zamka drzwi lub blokady, jest wystarczająca ilość miejsca.

4 Upewnij się, że znak ma odpowiednie oświetlenie obejmującą cały znak. Nie powinno być żadnych cieni i oświetlenia na znak nie powinien być przytłoczony przez inne światła w okolicy.