adcov.com

Jak dodać dodatkowe przestrzeni życiowej do przyczepy podróży

Jak dodać dodatkowe przestrzeni życiowej do przyczepy podróży

Podczas gdy niektórzy ludzie zdecydują się na pobyt w hotelach podczas podróży, inni wprowadzają ich zakwaterowanie z nimi przez ciągnięcie przyczepy podróży z ich pojazdów. Istnieje wiele korzyści z wykorzystaniem przyczepy podróży tym fakt, że osób może czuć się w domu w swoją własną przestrzeń, nawet wtedy, gdy są one na drodze. Brak przestronność może być przeszkodą dla przyczepy podróży, ale to można rozwiązać, jeśli wiesz, jak dodać dodatkowe przestrzeni życiowej.

Instrukcje

• Tworzenie zewnątrz pomieszczeń, które można używać, gdy jesteś Kemping lub zatrzymany na noc. Dołączyć baldachim rzutowanych do jednego boku przyczepy podróży i odejdą to, gdy są zaparkowane. Zakup, leżaki, grill i inne elementy rozrywki na świeżym powietrzu, ty potrzebować wobec uwydatniać ten przestrzeń. Podczas podróży, przechowywania leżaki miejsca poniżej przyczepy, podczas gdy taśmy grilla z tyłu przyczepy lub wewnątrz łóżko twój odbiór.

• Wyciąg łóżko. Utworzyć loft łóżko, jeśli to możliwe poprzez budowę drewna platformy obsługuje łóżko i podnieść z podłogi. Daje to dodatkową przestrzeń życia postawić kanapę, fotele lub biurko pod nim. Jeśli wymiary przyczepy podróży sprawiają, że da się utworzyć w loft łóżko, zrobić skrócony platformy, że wyciągi łóżka z ziemi lekko. Spowoduje to utworzenie dodatkowego obszaru, który może zwolnić innych części przyczepy. Jeśli masz łóżko typu queen-size w przyczepy podróży, ale można dostać się z mniejszych łóżko, należy go zastąpić pełne lub twin wielkości łóżko stworzyć dodatkowy pokój.

• Zrzutu nadmiaru mebli. Wyjąć meble, obecnie w swojej przyczepy podróży, że nie używasz. Na przykład wiele podróży, przyczepy wyposażone stoisko lub tabeli można siedzieć w jeść posiłki. Jeśli nie używasz go konsekwentnie, należy wziąć pod uwagę biorąc go do dodatkowej przestrzeni mieszkalnej. Zastąpić usunięty element mebli można używać, lub pozostaw puste.

• Wykorzystania pamięci masowej. Umieścić jak najwięcej rzeczy daleko na obszarach pod warunkiem przechowywania, jak to możliwe. Jeśli zachodzi konieczność zakupu dodatkowego miejsca do magazynowania skrzynki, umieścić elementy, które są nie breakable w nich. Obejmuje to przedmioty takie jak koce lub książek. Użyj magazynu skrzynki jako dodatkowe miejsca siedzieć jak również.