adcov.com

Jak do wolontariuszy dla dzieci z autyzmem

Jak do wolontariuszy dla dzieci z autyzmem

Thousnds dzieci mają Autyzm lub jednym z zaburzeniami ze spektrum autyzmu pokrewne. Centers for Disease Control i zapobiegania Państwo że jeden na 150 dzieci ma autyzm spektrum zaburzeń autystycznych lub ASD. Dzieci z autyzmem wymaga programy kształcenia specjalnego i zasobów, ale dodatkową pomoc może być ograniczona. Wolontariat, aby pomóc autystycznych dzieci będzie satysfakcjonujące dla nich i dla Ciebie.

Instrukcje

• Weź klasy lub poczytać książkę o tym, jak się uczyć i opieki dla dzieci z autyzmem. To pomoże Ci lepiej zrozumieć potrzeby dzieci z autyzmem i bardziej efektywnie komunikować się z nimi.

• Skontaktuj się z Agencją online takich jak miłość przewodnik o wolontariacie pomagającym autystycznych dzieci w innych krajach. Programy te często łączą w sobie wakacje i wolontariatu w tym samym czasie, co będzie oznaczać, że będzie zobowiązany zapłacić za koszty podróży. Autism Society of America może również pomóc Ci znaleźć ludzi i organizacji, które potrzebują Twojej pomocy.

• Połączenia lokalne okręgi szkolne i poprosić o rozmowę z dyrektorem pedagogiki specjalnej. Wspomnieć, że zainteresowanie wolontariatem z dzieci z autyzmem i zapytać, jak można zacząć i gdzie twoje usługi są potrzebne. Wyjaśnić wszelkie tło lub edukacyjnych związanych z autyzmem, które możesz mieć.

• Oferta udostępniać umiejętności dzieci z autyzmem. Tworzenie muzyki i sztuki i spędzać czas ze zwierząt może dostarczyć terapii dla dzieci ze specjalnymi potrzebami.