adcov.com

Jak do propagowania Wisteria

Jak do propagowania Wisteria

Glicynia jest zdrewniałe, wieloletnie winorośli, która rozwija się grapelike klastrów kwiat lawendy kolorowe kwiaty na wiosnę. Roślina jest odporne odmiany, która rośnie w niemal każdej gleby typu i warunków wodnych. Chociaż można kupić rośliny glicynia w centrum ogrodnicze, można również propagować je sobie. Glicynia jest propagowana przez biorąc cięcia z jednym aktywnie uprawy winorośli i z tendencją do niego aż rozwija się system korzeniowy.

Instrukcje

• Czekać aż miesięcy letniej, kiedy pozostawia glicynia są jeszcze zielone, ale kwiaty mają Zwiędnięte powrót. Zlokalizować winorośli, który jest zdrowy i spojrzeć na samym końcu to gdzie jest jeszcze elastyczny, zamiast woody i jak kora.

• Odciąć koniec winorośli przy użyciu ręki Sekatory, co kawałek co najmniej 4 do 6 cali długości.

• Zanurzyć koniec cięcia winorośli wisteria do głównego hormonu proszek aż obejmuje dno 1 cal winorośli.

• Wypełnienie 4 - 5-calowy doniczki 1/2 do 3/4 pełne z piasku i wody, aż piasek jest mokra aż do dołu.

• Trzymać ołówek lub inny obiekt, długie, cienkie, w środku piasku do tworzenia 1 i 1 1/2 cala głębokości dziurę. Włóż koniec cięcia wisteria do otworu i wypychać piasek wokół niego palcami trzymać go w pozycji pionowej.

• Umieścić garnek w okolicy ze jasne światło, ale nie bezpośrednio na słońcu. Woda to codziennie aby piasek stale wilgotne, aż zobaczysz nowy formularz liści. Gdy pojawią się nowe liście, cięcia opracowała system korzeniowy i może być przeszczepione w razie potrzeby.