adcov.com

Jak do poprawy wzroku bez chirurgii

Wiele osób, które są zmuszone polegać na soczewki kontaktowe lub okulary w celu poprawy ich wizja długo do życia bez pomocy tych soczewek korekcyjnych. Podczas LASIK i inne operacje naprawcze może zaoferować rozwiązania zaburzeń oka, operacja nie może być rozwiązaniem dla każdego. Istnieją pewne warunki medyczne, które nie sprzyjają chirurgii oka, a medyczne lub finansowe konsekwencje procedury mogą okazać się zbyt wiele dla niektórych ludzi do zniesienia.

Instrukcje

Dodaj korzystne Foods do swojej diety

1 Zwiększ ilość zielonych, liściastych warzyw w diecie. Szpinak, brokuły, Collard Greens, jarmuż i inne zielone, liściaste warzywa są bogate w karotenoidy, w szczególności luteiny i zeaksantyny. Te potężne składniki odżywcze mogą pomóc w zapobieganiu pogorszeniu wzroku i rozwój zaćmy.

2 Eat ryb zimnowodnych, takich jak łosoś, tuńczyk, plamiaka, dorsza i sardynek do korzystania z olejów omega-3, które zawierają. Oleje te mogą pomóc twój wzrok jaśniejsze i leczeniu zwyrodnienia plamki żółtej.

3 Dodaj jajko do codziennej diety. Jaja, zwłaszcza żółtka, przyczyni się do zwiększenia ilości luteiny i zeaksantyny w organizmie. Zawsze spożywać jaja z pastwiska przebił kurcząt, które oferują najwięcej korzyści, ponieważ kury spożywają dietę bogatą w składniki odżywcze.

4 Dodaj jeszcze więcej karotenu w diecie, jedząc awokado kilka porcji każdego tygodnia. Awokado są podobne, zielone liściaste warzywa, które dostarczają organizmowi luteina, która pomaga walczyć z chorobą oczu. Przyczyniają się one do zwiększenia ilości karotenoidów uzyskanych z innych produktów spożywczych, takich jak zielonych warzyw liściastych, tak można służyć własne bardzo zdrowy posiłek łącząc awokado ze szpinakiem w sałatce.

5 Pozwól sobie na specjalne traktowanie z ciemnej czekolady, jak ciemna czekolada oferuje różne flawonoidy, które mają znaczenie dla ochrony naczyń krwionośnych w oczach. Czerwone wino może także dostarczyć te składniki odżywcze. Ciemna czekolada i czerwone wino powinny być spożywane z umiarem.

Weź witaminy i suplementy ziołowe

6 Weź witaminę E i C na dobę w celu poprawy wzroku. Witamina E pomaga chronić siatkówki i zmniejszają szybkość zwyrodnienie plamki żółtej.

7 Zastosowanie ekstraktu borówka poprawić wzrok i zmniejszyć tempo pogorszenia. Borówka zawiera antocyjanozydy, które mogą przyczynić się do spowolnienia tempa zwyrodnienia plamki żółtej siatkówki i zapobiec pogorszeniu. Borówka może również poprawić zdolność widzenia w nocy.

8 Dodaj dodatek ekstraktu Mahonia winogron do swojej diety w celu wzmocnienia naczyń włosowatych znajdujących się w siatkówce i powolne starzenie się, że efekt może mieć na twoich oczach. Ten korzystny Ekstrakt może również pomóc chronić oczy przed szkodliwym promieniowaniem UV znajdują się w słońcu.

9 Weź ginkgo biloba, jeśli chcesz odwrócić skutki siatkówki pogorszenie. Może to także zwiększyć przepływ krwi i składników odżywczych do siatkówki, która może zapobiec dalszemu pogorszeniu.

10 Korzystanie passiflory złagodzić skutki częstego zmęczenia wzroku. Passiflory działa poprzez rozluźnienie małych naczyń krwionośnych w oczach.

Spróbuj orto-K

11 Inwestycje w przekształcaniu soczewki kontaktowe, które mogą pomóc poprawić swoją wizję. O-k (orthokeratology) jest skuteczna u pacjentów, którzy są krótkowzroczność, na receptę do minus sześciu pacjentów z astygmatyzmem, z przepisu się do -1,75.

12 Umieść soczewki w Twoich oczach każdej nocy przed pójściem do łóżka. Soczewki zmienią swoje rogówki w czasie snu.

13 Spróbuj kontakty przez co najmniej 2 tygodnie, aby umożliwić rogówki szansę reagowania na ukształtowaniu soczewek. Styki wymagają zwykle 2 tygodnie przed zużyciem nocnej wizji jest zauważalna poprawa.

14 Wyjąć kontakty każdego ranka. Powinieneś zobaczyć poprawę w swojej wizji, że będzie trwać od 18 do 20 godzin.

15 odwrócenia skutków soczewek poprzez zaprzestanie korzystania z ukształtowaniu soczewek. Twoje oczy powróci do pierwotnego przepisu bez nocnej zużycia styków. LASIK jest jeszcze opcja, jeśli zdecydujesz się przystąpić do zabiegu w późniejszym czasie.

Wskazówki

  • Badania przekształcenia soczewki dokładnie ustalić, czy będą one działać w danej sytuacji. Soczewki są dość kosztowne, ponieważ wymagają więcej czasu lekarza niż zwykłe soczewki.
  • Użyj obiektywu zmiany rozmiaru, który jest zatwierdzony przez FDA, jak Bausch & Lomb w Vision Shaping Treatment (patrz źródła poniżej).
  • Jeśli nie jesteś w stanie znaleźć borówka, poszukaj Aspalathus, która oferuje przeciwutleniacze podobnych do bilberry.
  • Zawsze regularnie zobaczyć się z lekarzem, aby upewnić się, oko twoje oczy są zdrowe i widzisz na akceptowalnym poziomie. Nie kontynuować ziołowych bez konsultacji z lekarzem.