adcov.com

Jak do opracowania kompleksowego planu umiejętności samodzielnego życia

Jak do opracowania kompleksowego planu umiejętności samodzielnego życia


Wiele starszych nastolatków pozostają pod opieką rodziców zastępczych. Obowiązek rodziców zastępczych do opieki dla nastolatków zbliża dorosłości dobiega kresu jeszcze młodzież nie jest w pełni gotowy do spadku do dorosłości, a wszystkie jego obowiązki. W okresie przejściowym, wielu szuka pomocy w niezależnym Living Skills planu przewidzianego przez grupy społeczne i usług społecznych.

Instrukcje

1 Utwórz oświadczenie wizji życia. To zdanie streszcza cel życia człowieka. To może powiedzieć, jak najlepiej funkcję w swoich mocnych stron i talentów. Pozwala to osoba używać jego zdolność do korzystania siebie i społeczeństwa. Wszystkie inne cele muszą zmieścić się pod tym stwierdzeniem jeden wzroku. Napisz oświadczenie wizji na górze każdej codziennej arkusza planowania.

2 Ustaw główny cel życia dla każdego z obszarów swojego życia. Złóż cel intelektualnego dla kształcenia ustawicznego. Następnym krokiem może być szkoła lub szkoła techniczna. Wyznaczać cele fizyczne do kontroli diety, wagi i sprawności, takich jak przyłączenie się do siłowni lub przy użyciu zapomniane sprzęt sportowy. Cele społeczne mogą inspirować do przyłączenia się do grupy młodzieży w miejscowym kościele, lub bractwie lub bractwa w college'u.

3 Przygotuj CV z listą rekordów akademickiego, a także doświadczenia zawodowego. Skupić się na cechach osobowości, które sprawiają, że wyjątkowy. Uzyskać pozwolenie, aby umieścić nazwy odniesień wiarygodnych, którzy znają dobrze.

4 Użyj prywatnego pamiętnika, aby ocenić postępy w każdej dziedzinie wzrostu i szukać pomocy w pokonywaniu przeszkód w realizacji swoich celów. Świętować osiągnięcia z przyjaciółmi i rodziną, takich jak uzyskanie pierwszego mieszkania, wstęp na studia lub pierwszej pracy. Aby te chwile do wspomnień z kamieni milowych przejechać na twojej drodze do niezależnego dorosłości.