adcov.com

Jak do leczenia ran Szybciej z olejkami eterycznymi

Jak do leczenia ran Szybciej z olejkami eterycznymi


Stosowanie olejków eterycznych o uzdrowienie zaczęła się w 1940 roku z trzech lekarzy we Francji. Chemik Rene-Maurice Gattefosse, dr Jean Valnet i biochemik Marguerite Maury oddzielnie wykazać uzdrawiającej mocy olejów w leczeniu ran. Wykonaj następujące kroki, aby leczyć rany szybciej z olejków eterycznych.

Instrukcje

1 Oczyścić ranę przy użyciu dwie filiżanki ciepłej wody z mieszaniną pięciu kropli olejku z lawendy i 02:58 kropli olejku z drzewa herbacianego.

2 Użyj istotną Helichrysum oleju wokół rany, nie dotykając rany. To przyspiesza proces gojenia, i jest szczególnie pomocne w zmniejszeniu siniaków.

3 Użyj olejki eteryczne jak antyseptyczne do leczenia ran. Prawie wszystkie oleje mają antyseptyczne właściwości. Tymol, potężnym środkiem antyseptycznym, pochodzi z tymiankiem i został odkryty przez dr Joseph Lister-człowieka Listerine.

4 Użyj oleje tłoczone na zimno ze sklepu spożywczego zdrowia jako oleje przewoźnika dotyczące wprowadzania olejków eterycznych do leczenia bezpośrednio na rany. Oliwek i wiesiołka są dobre oleje nośne.

5 Rozcieńczyć kilka kropli olejku w łyżeczce oleju nośnego. Następnie umieść olej na bandaż lub gazę przed wprowadzeniem go na ranie.

6 Zapytaj lekarza, zezwolenia, jeśli rana pierwsze wymaga szwów. Jeśli lekarz chce poczekać, nadal można wcierać olejek wokół rany, aby zmniejszyć blizny i zrobić szybciej goić rany.

7 Redukcja blizn za pomocą olejków eterycznych. Szybciej leczy rany, mniejsze blizny to zostawię. Olejki eteryczne przyspieszyć proces gojenia.