adcov.com

Jak długo trzeba czekać do trawienia mleka?

Mleko i przetwory mleczne Trawienie

Mleko krowie jest wspólnym elementem w diecie człowieka pokoleń. Mleko i produkty mleczne są dodawane do naszej diety od pierwszych wieków, a wiele osób nadal na nim w dorosłym życiu. Co jest bardziej pocieszające niż przekąskę mleka i ciasteczka, po wszystkim? Ale trawienie może być problemem dla niektórych osób.

Trawienie

W zależności od różnych czynników, takich jak wiek, płeć, masa ciała / zdolności i poziomu naprężeń, zajmuje od pięciu do siedmiu godzin trawienia 8-oz. szklankę mleka. Dla niektórych osób, jednak trawienie produktów mlecznych i mleka, w szczególności, może być nieco trudniejsze. Trawienie może trwać trochę dłużej dla niektórych osób lub w przypadku alergii, jest prawie niemożliwe.

Alergie

Mleko i nabiał są jednymi z najczęstszych alergii pokarmowych wśród dorosłych Amerykanów. Na szczęście, do tego reakcje alergii zwykle nie są na tyle poważne, aby stanowić zagrożenie dla życia, takie jak truskawki czy skorupiaki, ale może to spowodować bardzo poważne problemy trawienne i cierpienie jelit.

Nietolerancja laktozy jest chyba najczęstszym objawem tej choroby. Cukier mleczny, lub laktozy, jest rozkładana w organizmie przez substancję o nazwie laktazy. Dla osób z niedoborem laktazy, zarówno dorosłych jak i dzieci, może to być szczególnie trudne do strawienia mleka i przetworów mlecznych. Typowe objawy to wszelkiego rodzaju dyskomfortu trawiennego tym nudności, biegunka, gazu i uczucie pełności.

Nietolerancja laktozy wpływa nieproporcjonalnie dużą część populacji wśród Afroamerykanów, Azjatów, Latynosów i rdzennych Amerykanów.

Rozpoznanie jest stosunkowo łatwe do lekarza i leczenia, gdy warunek jest identyfikowany jest dostosowanie diety unikać żywności o wysokiej zawartości laktozy.

Alternatywy

Stwierdzono, że mleko kozie jest oczywiście mniej alergenne i znacznie łatwiej strawne z mleka krowiego. Uważa się, że rodzaj i strawność mleka koziego, lecz faktycznie skutkuje większą liczbę substancji absorbowane mniej pozostałości pozostawione w okrężnicy. Wyższy poziom niezbędnych kwasów tłuszczowych jest również obecny, czyniąc atrakcyjnym wyborem dla świadomych jednostek zdrowotnych mleka koziego.