adcov.com

Jak długo stosować Threelac

Jak długo stosować Threelac


Threelac jest probiotykiem dodatek, który składa się z trzech form bakterii wytwarzających kwas mlekowy. Bakterie to Coagulans Bacilus, Bacilus subtillus i Enterococcus faecalis. Bakterie te pomagają zrównoważyć układ pokarmowy i spowolnić rozwój szkodliwych bakterii chorobotwórczych i ludzi dobrej zdrowia, przy jednoczesnym zwiększeniu układu odpornościowego i zwalczania niektóre szczepy drożdży i grzybów, w zależności candida-yeast-problems.com. Czas przy Threelac zależy od indywidualnych potrzeb.

Dawkowanie i czas trwania

Rozpocząć biorąc Threelac raz dziennie przez tydzień. Rozpuścić paczkę proszku w ustach przed posiłkiem, a następnie wypić 4 do 6 uncji wody. Na tydzień dwa i trzy, zużywają jedną paczkę przed śniadaniem i jedną przed obiadem. Do czwartego tygodnia zwiększyć do trzech paczek dziennie, jedną przed śniadanie, obiad i kolację, zgodnie z candida-yeast-problems.com. Jak długo kontynuować ten schemat zależy od zadowolenia z wyników (tj poprawy energii, drożdże zaginięcia, ogólnego samopoczucia, itp). Można przerwać w dowolnym momencie, czy w dalszym ciągu po czterech tygodniach leczenia dawką jednego pakietu. Według thrushfree.com, wyniki są często zauważył, w ciągu siedmiu dni, ale może zająć nawet sześć miesięcy, w zależności od ilości drożdży przerost.

Oczekiwane wyniki

Po użyciu Threelac mogą wystąpić zwolnienie z Candida (drożdże) objawów, w tym senność, zgaga, wzdęcia jelit lęk, i gazu, trądzik, bóle głowy i infekcji pochwy, zgodnie z finchleyclinic.co.uk.

Możliwe Side Effect

Być świadomi objawów, które mogą naśladować skutki uboczne Threelac, takie jak zaostrzeń o wysypka lub swędzenie skóry. Może także wystąpić objawy Candida gorsze w okresie czasu. To nie są prawdziwe działania niepożądane, ale raczej dowód drożdży Candida są zabijane, zgodnie z thecandidadiet.com. Skonsultuj się z lekarzem, aby być pewnym.