adcov.com

Jak długo Shin Szyny Ostatni?

Shin, czyli zespół stresu przyśrodkowego piszczeli (MTS), są często związane ze sportem szkoda. Shin są najczęściej znaleźć w sportach, które wymagają dużej ilości biegania (np atletyki, piłki nożnej czy rugby), chociaż mogą wystąpić, gdy osoba nie jest zaangażowana w regularnych sportowych.

Historia

Shin występują, gdy mięśnie goleni lub tkanki do stanu zapalnego lub kiedy ścięgna są ranne. Są one częścią grupy urazów zwanych "urazów nadużywać", co oznacza, że ​​są one stać, gdy osoba poszkodowana nie przecenił swoje umiejętności.

Rodzaje

Istnieją trzy różne rodzaje szyn goleni, z których każdy dyktuje gdzie ból jest odczuwalny. Pierwszy typ, tylne szyny shin, powoduje ból w dolnej wewnętrznej Shin. Drugi typ, przednie szyny shin, powoduje ból w goleń w górnej zewnętrznej. Trzeci typ, Boney shin, powoduje ogólny ból w kości piszczelowej.

Rama czasowa

Shin może trwać od jednego do sześciu tygodni, a nawet dłużej, jeśli powierzchnia nie jest podany odpowiedni czas na odpoczynek i naprawy. Jeśli ból nie ustąpi w ciągu kilku tygodni, lekarz powinien być konsultowany. Natychmiast skontaktować się z lekarzem, jeśli ból jest silny, aby wykluczyć wszelkie inne warunki lub urazów.

Cechy

Bardzo mocno ścięgna Achillesa lub osłabione mięśnie kostki może również przyczynić się do shin szyn.

Leczenie

Shin można leczyć oblodzenia powierzchni, owijanie bandaża nogę, leki przeciwzapalne i przez rozciąganie i mniejsze wykonywaniu (zwłaszcza kąpieli).