adcov.com

Jak długo ogniska brodawki narządów płciowych Ostatni?

Jak długo ogniska brodawki narządów płciowych Ostatni?


Brodawki narządów płciowych są powodowane przez wirusa brodawczaka ludzkiego, lub wirusa HPV. Zgodnie z Mayo Clinic, brodawki płciowe są jedną z najczęstszych chorób przenoszonych drogą płciową i są zwykle przekazywane w ciągu trzech miesięcy o kontakt seksualny z zakażonym partnerem.

Objawy

Objawy brodawki narządów płciowych to małe szare guzki na całym obszarze klastrów brodawki narządów płciowych, z kalafiora-jak tekstury, krwawienie podczas stosunku seksualnego i narządów swędzenie.

Ogniska

Ogniska może się zdarzyć tak często, jak kilka razy w miesiącu lub rzadko jak raz na kilka lat. Zgodnie z Mayo Clinic, 30% ognisk odejść na własną rękę. Ogniska brodawki narządów płciowych zwykle trwa kilka tygodni, ale może trwać miesiące.

Diagnoza

Kobiety mogą otrzymać cytologiczne, aby określić, czy mają brodawki narządów płciowych, natomiast mężczyźni mogą mieć kwas octowy stosowany do ich genitaliów obszarze wybielić brodawki i łatwiej je zobaczyć, jeśli to konieczne.

Zabiegi

Chociaż 30% brodawek narządów płciowych odejść na własną rękę, są leki na receptę dostępne zarządzać objawów epidemii, jak Imiąuimod, które zwiększają to funkcje immunologiczne organizmu, aby lepiej walczyć z brodawki.

Powikłania

Rak szyjki macicy może rozwinąć w związku z wirusa brodawczaka ludzkiego, które jak rak sromu, odbytu i prącia. Skontaktować się z lekarzem, jeśli uważasz, że możesz mieć jeden z tych warunków.