adcov.com

Jak długo należy My Six-tygodniowych niemowląt uśpienia?

Zastanów typowych wzorców Niemowlę

Dzieci na sześć tygodni zazwyczaj spać między 12 a 16 godzin na dobę, w zależności Baby Center, zwykle na dwie do czterech godzin bez przerwy. To dlatego, że niemowlę cykle snu są krótsze niż cykli dorosłych. Większość 6-tygodniowe dzieci nadal budzą się kilka razy w nocy do jedzenia, ale niektórzy zaczynają spanie dłuższe odcinki w nocy w tym wieku.

Oglądając Dla Cue dziecka jest najważniejsze

Centrum stanowi, że dziecko ogląda na sygnały niemowlęcia wiedzieć, kiedy on lub ona potrzebuje snu jest ważniejsze dokładny czas snu, jak długo dziecko wciąż się między 12 a 16 godzin dziennie. Niektóre 6-tygodniowe dzieci nadal budzi się w nocy, karmić przez kilka miesięcy, podczas gdy inne zaczynają śpi kilka godzin w nocy.

Bottom Line

Średnio 6-tygodniowe dziecko wymaga od 12 do 16 godzin snu. Jednakże, wszystkie dzieci są osobami. Rodzice powinni obserwować sygnały, że dziecko jest zmęczone i dostosowania KPD odpowiednio. Jeśli dziecko jest coraz mniej lub więcej snu niż przedziale od 12 do 16 godzin, lub niska jakość snu, skonsultować się z lekarzem.