adcov.com

Jak długo można bezpiecznie używać naproksen DR?

Wiele osób ma brać leki regularnie. Niektórzy ludzie mają być na niektórych leków przez długi okres czasu, podczas gdy inni po prostu krótki okres. Większość leków nie mają efektów ubocznych, zwłaszcza jeśli są przyjmowane przez długi okres czasu. Jeden lek, który może być wspólny długotrwałe leczenie jest Naproxen DR, która jest lekiem przeciwzapalnym. Choć posiada wiele korzyści, może mieć pewne konsekwencje, jeśli podjęte w perspektywie długoterminowej.

Co to jest naproksen DR?

Naproksen DR pomaga zmniejszyć stan zapalny i obrzęk poprzez ograniczenie niektórych hormonów w organizmie, które je powodują. Jest to powszechnie znane jako niesteroidowy lek przeciwzapalny (NSAID), który może być wyznaczone w oparciu o długoterminową dla niektórych pacjentów i mogą być wyznaczone z wielu powodów i stanów medycznych.

Korzyści

Naproksen DR jest powszechnie przepisywany na takie schorzenia, jak problemy z zębami, zapalenie stawów, zapalenia ścięgien i mięśni. Może być stosowany na bóle głowy, bóle pleców i obrzęk kończyn z różnych powodów. Pomaga także złagodzić ból, który jest związany z obrzękiem i stanem zapalnym, a także znany jest w celu zmniejszenia gorączki podobne do tego, co zrobić, Advil lub Motrin.

Rama czasowa

Naproksen DR jest zazwyczaj przepisywane przez krótki okres czasu, chociaż dla niektórych osób z niektórych długoterminowych problemów medycznych, może być przepisywany przez dłuższy czas, podczas gdy pod nadzorem lekarza. Lekarzy nie wolą, aby na Naproxen DR pacjentów przez dłuższy okres czasu, ponieważ jest to lek, który, jeśli są przyjmowane przez długi okres czasu, może mieć poważne konsekwencje zdrowotne. Zapalenie stawów jest jednym z warunków, które mogą wymagać dłuższych sesjach terapeutycznych na Naproxen DR.

Skutki uboczne

Naproksen DR ma kilka poważnych efektów ubocznych, głównie podczas spożywania przez dłuższy czas. Jest to lek, który jest trudny do wątroby, żołądka i nerek. Jak naproksen DR jest przetwarzany w wątrobie, może spowodować zapalenie wątroby, które jest wątroba zamykania, jeśli są przyjmowane przez długi okres czasu. Jest ciężko na sercu i może zwiększyć szanse udarów mózgu, zawałów serca i zakrzepów. Może także powodować krwawienia z żołądka, wrzody i inne problemy żołądkowo-jelitowe. Istnieje również szansa na reakcje anafilaktyczne do tego leku, a także, jak w przypadku większości leków.

Rozważania

Podejmując naproksen DR, należy przestrzegać wszystkich instrukcji lekarza. Aby zmniejszyć ryzyko przedawkowania, weź receptę zgodnie z zaleceniami. Upewnij się, aby poinformować lekarza o wszystkich lekach, które obecnie podejmowane, aby upewnić się, że nie będzie żadnych interakcji między nimi. Nie rozgryzać ani żuć tabletki, ale upewnij się, aby połknąć tabletki w całości. Należy zawsze brać naproksen DR z jedzeniem, ponieważ trudno jest na brzuchu. Nie należy przyjmować więcej niż zalecana dawki, nawet jeśli nie ma ochoty to wystarczy. Porozmawiaj z lekarzem o wszystkich zmianach stanu zdrowia, podczas gdy na leki.