adcov.com

Jak długo hyklanu doksycykliny pobyt w systemie?

Doksycyklina jest antybiotykiem doksycykliny powszechnie nazywane Doryx stosować do leczenia wielu chorób bakteryjnych zakażeń płucnych z wąglikiem. Bez ulegania konsumpcji żywności, przechodzi do krwioobiegu przez układ pokarmowy i przesącza z organizmu przez wątrobę. Mimo, że nie mają wiele skutków ubocznych, spowodowało pewne problemy z pewnymi pacjentów.

Cechy

Hyklan doksycykliny (wspólna marka Doryx) jest sztuczny antybiotyk o szerokim spektrum, które pochodzi z oksytetracykliny. Jest on opisany w dawkach od 50 mg do 200 mg na kapsułkę w kapsułce. Regularne instrukcje dawkowania (jedna tabletka dwa razy dziennie) wskazują, że trwa w ciele przez około 12 godzin.

Zastosowania

Doksycyklina doksycykliny jest stosowany dla zakresu infekcji bakteryjnych i mogą być stosowane w miejsce penicyliny w przypadkach, w których jest niewskazane, penicyliny takie jak alergie. Może być stosowany jako profilaktyka malarii (malaria zapobiegawcze) dla osób podróżujących do krajów, w których jest możliwość infekcji, przede wszystkim dla turystów, którzy będą minionych czterech miesięcy. Ponadto, wykazano, że są skuteczne w spowalnianiu progresji pewnego szczepu wąglika.

Ruch

Doksycyklina jest wykonane w postaci kapsułek i wchłaniane do krwiobiegu przez układ pokarmowy, umożliwiając jej przemieszczanie się w organizmie w celu zwalczania infekcji bakteryjnych. Wątroba usuwa lek z krwi i koncentruje się w moczu i kale, aby usunąć go z organizmu.

Rozważania

Doryx nie jest hamowane przez jedzenie konsumowane choć pełna szklanka wody jest zalecane, aby utrzymać się podrażnienie gardła i żołądka podczas stosowania leku. Choć lek ma prawie 100 procent wchłaniania do organizmu, zależy od trawienia i wchłaniania poprzez filtrowanie przez wątrobę, więc problemy z obu systemach może powodować problemy z lekami. Tylko lekarz może stwierdzić, czy takie problemy występują i lekarstwa odpowiednio wyregulować.

Ostrzeżenie

Doryx nie gwarantuje ochronę przeciwko malarii, ale tylko pomaga w zapobieganiu chorobie. Należy podjąć regularne środki ostrożności, aby uniknąć ugryzienia przez komary.

To przenika przez łożysko i ma wpływ na płód, więc nie jest zalecany dla kobiet w ciąży.

Lek może powodować nadwrażliwość na światło słoneczne i promieniowanie UV. Monitorować czas spędzony na słońcu ściśle.