adcov.com

Jak Diagnozowanie problemów wątroby

Choroba wątroby jest problemem, który może prowadzić do uszkodzenia wątroby. Jeśli wykryty wcześnie, może być leczony. Istnieje wiele badań, które mogą wykazać, choroby wątroby lub problemów z nimi związanych.

Instrukcje

Jak zdiagnozować choroby wątroby lub problemów

1 Dowiedz się historię choroby. Ważne jest, aby wiedzieć, jak twoja historia choroby, a także swojej rodziny. Choroba może działać z pokolenia na pokolenie lub pominąć pokoleń. Ważne jest, aby wiedzieć, czy jesteś w grupie ryzyka choroby wątroby.

2 Przejdź do egzaminu fizycznego. Istnieją pewne bóle, tkliwość i skóry warunków, które sygnalizują problemy z wątrobą. Lekarz będzie w stanie zdiagnozować objawy.

3 Wykonaj badanie moczu. Lekarze mogą dać badanie moczu, aby zdiagnozować chorobę wątroby lub problemów. Mocz wykazują żadnego rodzaju toksyn w organizmie.

4 Idź na badanie krwi. Jeśli krwi wykazują dużą ilość enzymów, może być choroba wątroby lub problemów. Enzymy, które przedostają się do krwi, często są tam dlatego, że wyciek wątroby, gdy jest on uszkodzony.

5 Zapytaj o panelu wątroby. Jeśli próbki krwi i moczu nie są jednoznaczne, ale nadal czują się chore, zwrócić się do lekarza, aby zrobić panel wątroby. To pokaże bazowych pomiary wątroby i ekranu dla wspólnych problemów z wątrobą i chorobami.