adcov.com

Jak Detox jelit

Detoksykacji jelit może pomóc Ci poczuć się bardziej pobudzony. Proces ten może również pomóc szczupły talii. Przede wszystkim Detoxing wyeliminuje odpadów szkodliwych z organizmu. Bez detoxing, odpady nadal będzie gromadzić, co czujesz się zmęczony i ospały. Jesteś również bardziej prawdopodobne, aby zachorować. Detoksykacji ciała przekłada się na wyczyszczenie wnętrzności i wyeliminowanie fast foodów, alkoholu, leków i żywności przetworzonej i cukry, które zatyka jelita i powodują powolny eliminacji odpadów.

Instrukcje

1 Eliminacja mięsa z diety. Podczas gdy w procesie odtruwania swoje wnętrzności, musisz jeść zdrową dietę przede wszystkim składa się z owoców i warzyw.

2. Pij dużo wody. Woda pomaga wypłukać toksyny z organizmu. Pij co najmniej 64 uncji wody dziennie.

3 Weź psyllium i wody. Płesznik ziemia jest dostępny w sklepach ze zdrową żywnością. Zmieszać łyżeczkę psyllium w 8 uncji wody, i pić trzy razy dziennie.

4 Pij dodatkowe 8 uncji wody. Musisz pić kolejną szklankę wody po zażyciu mieszanki psyllium i wody w celu przepłukania psyllium przez system.

5 Kontynuuj biorąc psyllium przez co najmniej tydzień. Psyllium jest naturalnym i może być stosowany aż organizm eliminuje regularnie.

Wskazówki:

  • Można pić sok z psyllium.
  • Zaprzestać korzystania z psyllium, jeśli nie wyeliminować w ciągu kilku dni. Zwrócić się do lekarza, jeśli masz obawy medyczne dotyczące korzystania z psyllium.