adcov.com

Jak Detox chemikaliów z organizmu

Istnieje wiele czynników, które mogą sprawić, że ciało staje się toksyczny. Powietrza, substancji chemicznych w żywności, leków, stresu, alkoholu, złe nawyki żywieniowe i stosowania wyrobów tytoniowych może przyczyniają się do toksyczności w systemie. Istnieje wiele osób, które są chore uczucie słaby, nieostry i ospały, którzy chcą, aby ich ciało detox chemikaliów. Można to zrobić, wykonując kilka kroków i ma trochę dyscypliny.

Instrukcje

1 Cut pokarmy z diety, które mogą powodować toksyczność. Obejmuje smażonych potraw, przetworów, wyrafinowanych potraw i produktów, które są bogate w tłuszcze nasycone. Wszystko to powoduje, że kwas w układzie, który jest toksyczny.

2 Wyeliminować napojów, które mogą powodować zatrucia. Są to napoje gazowane, kawa, latte, alkohol i wszelkie słodki napój, który ma pustych kalorii. Zamiast pić wodę. To pomaga wypłukać ciało zanieczyszczeń.

3 Jedz czyste pokarmy. Jesz powinny być tak blisko, jak to możliwe i naturalne powinny być gęste odżywczych. Tego rodzaju produkty mają wiele włókien, witamin i minerałów w nich i są także łatwiejsze do strawienia. Niektóre przykłady są owoce, warzywa, nasiona, orzechy, fasola, chude mięso i ryby.

4 Detox wątroby. Wątroba jest odpowiedzialna za wytwarzanie żółci który rozkłada tłuszczu w organizmie i jest odpowiedzialny za filtrowania krwi chemicznych i toksyn. Istnieje kilka składników odżywczych, które są skuteczne w detoksykacji wątroby. Należą ostropestu, N-acetylocysteina, witaminy C i witaminy z grupy B (patrz informacja detox Zasoby wątroby).

5 oczyścić jelita grubego. Jelita grubego często razy zostanie wsparte fekalia, niestrawionych żywności i śluzowato tablica, która jest wynikiem chemicznych z żywności i leków farmaceutycznych. Okrężnicy oczyszcza zazwyczaj są w zestawach zawierających ziołowe suplementy, suplementy włókien i probiotyki, które są przeznaczone do płukania przewodu pokarmowego i dostać go z powrotem do prawidłowego funkcjonowania ponownie (zobacz Zasoby dla łącza na dwukropek czyścić opinie).

Wskazówki

  • Gdy jedzenie żywności, najczystsze odmiany można uzyskać są ekologiczne. Rosną bez stosowania pestycydów i związków chemicznych. Jeśli próbujesz wyeliminować substancje chemiczne z Twojego ciała, że ​​nie chcesz być oddanie ich z powrotem w tym samym czasie. Jest to również dobry pomysł, aby jeść dużo żywności zasadowej, jak również. Są jeszcze bardziej przyczynić się do spłukiwania substancji chemicznych z organizmu i będzie zrównoważyć kwas w systemie. Niektóre przykłady żywności zasadowej są seler, kapusta, ogórki, baby szpinaku, cytryny, limonki i Collard Greens.