adcov.com

Jak dbać o starszej inwalida Dominującej

Jak dbać o starszej inwalida Dominującej


Dbanie o rodzica, który stał się niepełnosprawny w wyniku służby wojskowej może być trudne i kosztowne. Wynagrodzeń i świadczeń programy oferowane przez Departament Spraw Weteranów (VA) może opiekować niepełnosprawnym weteranem rodzica łatwiejsze i mniej kosztowne. Oprócz regularnego miesięcznego odszkodowania niepełnosprawności, VA oferuje bezpłatny i zmniejszoną opieki zdrowotnej weteranów z niepełnosprawnością usług połączonych, dotacje dla programów adaptacyjnych mieszkań i świadczeń, które pomogą pokrycie kosztów nabycia w domu i wspiera żywą opieki.

Instrukcje

1 Przejdź do lokalnego biura Veterans Affairs i ubiegać się o świadczenia. Weterani mają prawo do bezpłatnej opieki zdrowotnej przez VA dla niepełnosprawnych usługi powiązane. Leczenie w warunkach, które nie są związane serwis oferowane są w obniżonej cenie.

2 Wystąp o niepełnosprawności Ubezpieczeń Społecznych. Inwalidów może być uprawniony do miesięcznego odszkodowania niepełnosprawności i Medicare. Masaż może pomóc pokryć koszty dla leczenia stanów, które nie są związane z usługą.

3 Kontakt z lokalna organizacja usług weterani jak Veterans of Foreign Wars lub amerykańskie Stowarzyszenie Weteranów Niepełnosprawnych. Organizacje te mogą pomóc w zgłoszeniu korzyści, lokalizowanie pomocy i przyznaniu pieniędzy. Każde państwo oferuje różne programy inwalidów i weteranów organizacji usług będzie w stanie pomóc w identyfikacji i ubiegać się o nich.

4 Ocenić potrzeby Twojej doświadczonego rodzica i określić, czy można zapewnić odpowiednią opiekę w domu lub będzie musiał umieścić weteran w obiekcie wspierana dziennego. Spotkaj się z lekarzami weteran rodziców, aby ustalić, jaki rodzaj opieki i zakwaterowania będzie konieczne dla weterana żyć komfortowe i produktywne życie.

5 Wystąp o "pomocy i wsparcia" i "wychodzić z domu" korzyści przez VA. Programy te zapewnienia pomocy pieniężnej dla opiekunów w środowisku, w domu lub są stosowane do pokrycia kosztów domu opieki.

6 Zastosuj się o dotacje poprzez VA, aby w domu dla osób niepełnosprawnych. Istnieją trzy programy grantowe dostępne poprzez VA - specjalnie przystosowane Grant Obudowa, specjalna Strona główna Adaptacja Grant i modernizację domów i strukturalne Zmiany Grant.

7 Skontaktuj się z lokalnym weteranów domu, aby rozpocząć proces zapisaniu weteran rodzica w wspierana życia. Jeśli weteran kwalifikuje się do "pomocy i wsparcia" lub "wychodzić z domu" korzyści przez VA, korzyści te pomogą pokryć koszty. Należy także sprawdzić, z państwem weteran mieszka w celu ustalenia, czy są jakieś programy państwowe, które pomogą pokryć koszty życia wspieranego.