adcov.com

Jak dać sobie masaż

Masaż to uczta, która może całkowicie zrelaksować i ożywić was. Zdarza się również, aby być jednym z najdroższych osobowych traktuje, że można sobie wyobrazić. Nie martw się, choć. Można skorzystać z masażu, nawet jeśli nie może sobie pozwolić jeść dużo więcej niż makaron. Idealnym rozwiązaniem jest dać się massage.You może dostać jeden dowolny czas potrzebny i można spędzić tylko własną energię. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak dać sobie masaż.

Instrukcje

1 Zacznij od oddychając głęboko. Zrelaksować się przy oddychaniu i dostroić się do organizmu. Rób notatki psychicznego na którym czujesz się trzyma napięcie.

2. Usiądź na podłodze. Należy usiąść na dywanie, dywanie lub macie. Pobierz w miejscu, które jest wygodne dla Ciebie. Będziesz mieć łatwy dostęp do większości ciała, więc siedzieć z nogami skrzyżowanymi. Chcesz być w stanie dotknąć stóp.

3 Zrób to jedną grupę mięśni na raz. Zacznij od stóp. Każda stopa ma ponad 7000 zakończeń nerwowych. Twoje stopy zabrać cię wszędzie przez cały dzień. Potrwać dłuższy czas, aby je pieścić. Wibracji, napięcie i ruch są trzy narzędzia do ciągłego użytku w samo-masażu.

4 Zacznij od ciśnienia, a następnie natrzeć nogi silnie z podstawą dłoni. Masować aż twoje stopy są zrelaksowani i uwalnianie.

5 Przejdź do następnej grupy mięśni w organizmie. Skupić się zwłaszcza na miejsca, które określonych w punkcie 1, jak trzyma napięcie.

6 Tworzenie napięcie w obszarach ciała, które są szczelne, a następnie zwolnić te obszary poprzez ugniatanie. Użyj tarcie aby grupy mięśni zrelaksowany. Skupić się na jak swoje własne ciało czuje, można masować odpowiednio.

Wskazówki:

  • Poświęć trochę czasu, aby odkryć swoje mięśnie i pracować na nich, dopóki oni są naprawdę zrelaksowany.
  • Nie rób tego, kiedy spodziewają się innych do domu. Mogli dostać zły pomysł, jeśli idzie na ciebie.