adcov.com

Jak dać sobie bezdech senny Leczenie

Jak dać sobie bezdech senny Leczenie


Snu leczenia bezdechu zmienia się zależnie od stopnia nasilenia bezdechu sennego i z przyczyn bezdechu sennego. Istnieje wiele rzeczy można zrobić samemu, aby złagodzić lub nawet wyeliminować bezdech senny. Ten sen leczenie bezdechu można osiągnąć bez pomocy lekarza, ale jeśli objawy nie ustępują należy skonsultować się lekarzem dla własnego bezpieczeństwa i zdrowia, i odkryć możliwości leczenia bezdechu sennego.

Instrukcje

1 Eliminacja środków uspokajających i kofeinę.

Dla wielu jest to najprostszy snu leczenie bezdechu możliwe. Kiedy życie staje się stresujące i cykl snu zaczyna być przerywane często starają cykl pompowania naszą energię na cały dzień z używek, a następnie zmuszając snu przez uspokajających. Prowadzi to do bardzo niska jakość snu i ogólnego zmęczenia długoterminowe.

2 Zacznij spać na boku. Wiele osób uważa, że ​​trudno jest zmienić pozycje snu, ale z czasem można nauczyć swoje ciało do snu w ten sposób. To utrzymuje drogi oddechowe z zatkany jest tak łatwo i jest dobrym leczeniu bezdechu sennego czy bezdech senny jest niewielkie.

3 Rysunek idealną wagę do swojego wzrostu. Wiele przypadków bezdechu sennego są spowodowane nadwagi, które utrudniają proces oddychania podczas snu w nocy. Gdy masz idealną wagę, stosować system odchudzania, aby dostać się do i utrzymać tę wagę.

4 Pobierz doradztwo dla podstawowych problemów emocjonalnych. Niepokój, depresja, lub konflikt relacyjnych (jawna lub subtelne) może prowadzić do bezdechu sennego. Oznacza to, leczenie bezdechu sennego może trzeba być holistyczne dla Ciebie, zwracając przyczyn stresu, lęku, depresji, lub konfliktu.

5 Idź do dokładnego badania snu. Jeśli nadal zauważyć szarpnięcia w nocy, słaba jakość snu lub uczucie zmęczenia w ciągu dnia trzeba będzie skonsultować się z lekarzem i uzyskać test uśpienia w celu ustalenia leczenia bezdechu sennego. Możesz wymagać oddychaniem maszyny, leki, a nawet operacji.

Zobacz więcej porad na temat możliwości leczenia bezdechu sennego poniżej.

Wskazówki:

  • Wyeliminuj z diety czekoladę po obiedzie.
  • Rozważ używanie melatoniny lub niektórych herbat ziołowych do pomocy w czasie nocnego wypoczynku.
  • Wyłącz telewizor ponad godzinę przed snem.
  • Ćwiczyć głębokie techniki oddechowe, techniki relaksacyjne i przyciemnić światła dobrze zanim spróbujesz się spać.
  • Zobacz podobne artykuły powyższe więcej opcji pomocy i leczenia zdrowia.