adcov.com

Jak dać się ostrzyc Shih Tzu

Shih Tzu jest pewien zabawka pies rasa pochodzi z Chin. Ten wspólny pieścić dom jest dobrze znany za jego długi i miękkie podwójny płaszcz, który wymaga dużo opieki i pielęgnacji zachować atrakcyjny i węzłów i splotów. Jeśli posiadasz Shih Tzu i chcesz pozbyć się niektórych z jej włosów, jedną z opcji jest dać to "szczeniak cięcia." Cięcia szczeniak będzie również utrzymywać twój pies chłodnicy podczas gorących letnich miesięcy.

Instrukcje

• Wziąć clipper i rozpocząć po bokach Shih Tzu. Odetnij włosy o długości między jednym i dwóch cali. Skoncentrować się na jej nogi. Jeśli zauważysz jakiekolwiek wiązane, splątane lub zmierzwione włosy, należy go usunąć szczotką pin przed krojeniem.

• Skróć twój Shih Tzu ciała włosy. Skoncentrować się na golenie włosów na jego ciele i zadbać, aby uniknąć jego twarz, uszy i nogi. Staraj się, aby jej włosy w jednej długości, czysty i schludny wygląd.

• Wykończenia jego ucho włosy maszynką po goleniu ciała. Dążyć do rundy wygląd z uszami, a nie dostać zbyt blisko do skóry.

• Ruch w kierunku Shih Tzu w oczy. Użyj tępe nożyczki wokół oczu delikatny. Cicho wyciąć okoliczne włosów do około jednego cala aby zachować wygląd miękkie i jak szczeniak.

• Wykończenia twój pies twarz. Użyj nożyczek, utrzymanie psa wygląd rundy i takiego szczeniaka. Następnie, golenie Shih Tzu na szyi i za jego głowę. Również golenie włosów kaganiec. Następnie za pomocą nożyczek, wyciąć jego wąsy do około jednego lub dwóch cali (zależności od tego jak długo chcesz i co możesz wyglądać wolą). Szczotkować włosy na policzkach twój pies i nadać jej łuku gdzie spotyka uszy.

• Powstrzymać się od odcięcie wszystkich Shih Tzu w łapę włosów. Łapa włosów jest konieczny wobec utrzymywać twój pies bezpieczny, gdy to jest chodzenie na twardych nawierzchniach. Nigdy nie odcięte włosy na łapy. Lekko przyciąć go, jednak, aby zapobiec splątania i wiązania, które mogą prowadzić do bólu dla swojego psa.